Wpis z mikrobloga

Bardzo mnie cieszy, że nigdy moje dziecięce "bycie cwaniakiem" nie zostało pogrzebane i zostało mi to we krwi do dzisiaj, bo w tym kraju inaczej niż na cwaniactwie nie można się dorobić i normalnie żyć

Wszystko trzeba sobie samemu załatwić, trzeba się dostosowywać do obecnej sytuacji, nie można mieć moralności, wykorzystywać wszystko i wszystkich, trzeba w życiu iść po trupach do celu, trzeba każdemu podawać rękę i mu się uśmiechać w twarz, a jednocześnie trzeba go #!$%@?ć i trzymać palec na spuście, bo ci sami ludzie zrobią to samo z tobą

- czy jestem z tego dumny? niezbyt
- czy podoba mi się to błędne koło? niezbyt
- dlaczego nie chcę się zmienić? bo zostanę wyruchany w dupę

Gdybym tego nie robił to prawdopodobnie teraz byłoby dla mnie sukcesem 10k brutto i """""mieszkanie"""" 29m2 na 30 lat pętli na szyję 60 minut od centrum dwoma przesiadkami transportem publicznym

#praca #pracbaza #polska
niochland - Bardzo mnie cieszy, że nigdy moje dziecięce "bycie cwaniakiem" nie został...

źródło: evil-laugh

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
przez takich jak ty ten kraj tak wygląda


@cyjannn: Wiem i jestem tego świadom i nie twierdzę, że to pozytywne zjawisko, wręcz przeciwnie

Tylko jak zwykle - dlaczego ja mam być inny i dlaczego ja mam dostawać po dupie? Starałem się zawsze być dobrym człowiekiem i przez to bycie dobrym dostawałem po dupie. Świętym męczennikiem być nie zamierzam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz