Wpis z mikrobloga

Cześć! #hotshops - obserwuj lub czarnolistuj.
Dziś mamy dla was #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
HotShops.pl - To portal w którym codziennie pojawią się najgorętsze promocje / kupony i okazje z przeróżnych sklepów! Portal tworzą nas użytkownicy i to oni dodają i oceniają okazje!

Szczegóły rozdajo:
Co do wygrania? Lampa UV do paznokci
Dajesz plusa = bierzesz udział
Opcjonalnie wrzuć mema w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wygrywasz = Wrzuć zdjęcie na wykop jak przedmiot dojdzie :)

HotShops.pl - To portal w którym codziennie pojawią się najgorętsze promocje / kupony i okazje z przeróżnych sklepów! Portal tworzą nas użytkownicy i to oni dodają i oceniają okazje!
Dla prawdziwych cebulomaniaków mamy nawet kategorię z darmowymi okazjami - Za darmo

Losowanie Przez wykoplos czy tam mirkorandom w Niedziele wieczorem.
Wysyłka na nasz koszt na paczkomat.

Powodzenia!
Zespół HotShops.pl

#rozdajo #hotshops #cebuladeals
hotshops_pl - Cześć! #hotshops - obserwuj lub czarnolistuj.
Dziś mamy dla was #rozdaj...

źródło: Rozdajo lampka

Pobierz
  • 13
@hotshops_pl: taka lampa kupiona na prezent moje żonie, to był idealny prezent. Zawsze jak widzę, że maluje paznokcie to widzę zaoszczędzone 100zł :-) Lampa i lakiery zwróciły się po dwóch malowaniach. Ile już tysięcy zaoszczędzonych prze te lata :-) A żona też zadowolona, bo:
1. lakiery hybrydowe mają ładny połysk.
2. sama sobie maluje, więc nie szkoda jej pieniędzy, więc nie piłuje płytki paznokcia, żeby ją zmatowić, żeby lakier trzymał przez
@hotshops_pl dejta mnie te lampkie, bo kobita mnie z torbami puści, jak wymyśli żeby do tony lakierów, pilniczkow ozdóbek i innych dupereli wymyśli kupno nowej lampy bo tamta już jest STARA xDD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @szpecek

Liczba zakwalifikowanych osób: 249
Szansa na wygraną: 0.40%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 19 listopada 2023 - 17:00:05.

@hotshops_pl pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria