Wpis z mikrobloga

wydaje mi się że kwota 4,5k jest mocno nieadekwatna i wzięta z kosmosu


@magazynierka_4k: Zależy od ludzi i ich możliwości. Znam temat, że dzieci dostawały 12k na głowę alimentów miesięcznych (50% do wydania na bieżąco, 50% na konto, dostępne po ukończeniu 18 rż.).
pamiętaj, że żyjemy w Polsce i tu jest domniemanie ojcostwa - ot chłopaki czasami wychowują nie swoje dzieci. A zrzeczenie się ojcostwa takie proste nie jest


@GladysDelKarmen: dotyczy wyłącznie małżeństw, zgadza się. Hajtnięci faceci mają #!$%@?.
jeżeli się nie mylę (a mogę) to póki koleś nie przyzna się do bycia ojcem to alimenty mu niegroźne. ALbo inaczej, jak zaprzeczy ojcostwu to nic mu nie zrobią


@bregath:

alimenty w ciąży dotyczą tylko określonych sytuacji, kiedy ojcostwo zostanie w trakcie postępowania uwiarygodnione, na przykład poprzez wykazanie, że miało miejsce współżycie płciowe w okresie między 180 a 300 dniem przed planowaną datą porodu.

https://alimenty.org/alimenty-w-ciazy/
@magazynierka_4k: bo nikt normalny na psycholożkę nie idzie to są urwiska, nowa mojego byłego psycholożka wiedziała o mnie a i tak się na nim uwiesila bo dobrze zarabiał , ale widać że za mną tęskni chłop bo się ludzi o mnie pyta ale drzwi się zamknęły i koniec nie ma
Widać jacy są szczliwi że ludzi do szpiegowania wysyła co robię xDDD
@magazynierka_4k: luzik już mi nawet nie szkoda , bardziej mnie zastanawia po co one kończą ta psychologie , czy żeby pomagać ludziom czy żeby manipulować kazdego na swoją stronę
Z resztą każdy stwierdził że musiała na niego jakieś czary rzucić bo była sporo brzydsza z twarzy
My mamy supelnie inne typy urody ja bardziej taki uroczy a ona taka ostra wiedźma z twarzy
@Linnior88: #!$%@? z nim :) w tym przypadku co opisałam, to facet tej mojej znajomej był bardzo podatny na jakieś wiesz, koniunkcje planet, żywienie się energią słońca, duchowość i inne #!$%@?, kilka razy Go widziałam nawet i jakoś wydaje mi się że pani psycholog nie musiała zrobić dużo żeby go zmanipulować :)