Wpis z mikrobloga

@inkill dokladnie tak jak piszesz, wazektomia jest tania, szybka i bol jest niewielki. Ale sporo mezczyzn nie chce zeby ktos im przy penisie grzebal i zrzuca wszystko na kobiete: ona ma sie zabezpieczyc bo to na niej jest ryzyko ciazy, co z tego ze tabletki powoduja zmiany hormonalne (i nie tylko, bo m.in. ryzyko zakrzepow krwi), tycie, jazdy nastrojów (bo organizm mysli ze kest caly czas w ciazy), nie - to wszystko
  • Odpowiedz
@inkill: dlaczego 10 lat?

@thighslapper0 ja słyszałam, że nie chcą wazektomii, bo jak nie zapładniają to nie są mężczyznami

@Heady1991: masz 100% racji, ale problem jest tutaj z matkami, bo nie pozwalają na badanie, a wiesz co jest najśmieszniejsze, że nawet sąd nie może tego wyegzekwować, w uwadze był reportaż, chłopa mi było żal, bo dobry człowiek, ale kobicie się w głowie coś przestawiło
  • Odpowiedz
@Heady1991: on ma już załatwione badanie dna, tylko matka nie pozwala na nie, bo ten chłop się z tą kobietą od kilki lat nie widział, a chyba wiatropylna nie jest, tylko, że go wpisała w akcie urodzenia
  • Odpowiedz
Teraz kobiety myślą o alimentach już w pierwszych tygodniach ciąży.


@WielkiNos: Nie kobiety, a patologia. To jest znaczna różnica, normalna baba przede wszystkim będzie chciała żeby dziecko miało ojca który nie będzie meblem.
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka znam dość dobrze kogoś komu #!$%@?ęta matka odstawiała taki sam cyrk tzn izolowała od taty po rozwodzie.
Po latach wyszło wszystko (i nawet więcej) a efekt jest taki, że koło jak tylko może nadrabia stracone lata z ojcem a mama dosłownie siedzi sama na dupie i nie ma do kogo się odezwać.
Gość mi powiedział, że dopiero dzisiaj z perspektywy dekad widzi co ta kobieta #!$%@?ła.

Pamiętaj, że Twoje dzieci też
  • Odpowiedz
@sztynksiareczka wiem o tym moje mają jedno rok drugie 2 lata. sądownie mam 2 razy w tyg po 4h i nie opuściłem ani jednej wizyty. idę do sądu po wiele więcej. I będę dążył do opieki naprzemiennej lub jak najbliżej takiej.

moja była nie potrzebuje alimentów jedynie tylko żeby mi na złość zrobić. Dzieci swoje kocham i będę o nie walczył.
wbiosek złożyłem czekam na termin.
  • Odpowiedz
@Xuzoun no bo wazektomie robi sie kiedy jest sie w 100% pewnym ze dzieci nigdy chciec nie bedzie. Gdybym ja mogla sobie taki prosty zabieg zrobic to bym juz pod skalpel szla, a tak to musze odlozyc sporo kasy zeby mi zagranica podcieli/podwiazali jajniki. Ehh.
  • Odpowiedz
@magazynierka_4k Pracowałaś w Sądzie w Twoim mieście. Rozumiem po nicku, że pracowałaś jako magazynierka w Sądzie i układałaś akta spraw ? A tak na serio, to mąż dał jej już sporo. No, ale to kobieta więc nawet jakby facet zarabiał 5k netto to by mu Sąd zostawił 500 PLN na dojazdy na paliwo.
  • Odpowiedz
@MvtxMxntvnv: pracowałam tam jako protokolantka, prawie 4 lata, magazyn był później - ogólnie - trochę robiłam rzeczy w swoim życiu ( ͡º ͜ʖ͡º) ale fakt, do archiwum się czasem schodziło porządkować akta :D
  • Odpowiedz
  • 0
czy to znaczy, że zdradził żonę a Ty stwierdzasz, że poleciała na ostro i że może czas na zmiany? A co? Miała mu wybaczyć?


@a_b_c Dlaczego alimenty na dziecko mają być elementem zemsty? XDD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: a mało takich co zalali i olali/zmienili numer? niech się chociaż finansowo czuje gość odpowiedzialny za to co robi, to dorosły człowiek.
  • Odpowiedz