Wpis z mikrobloga

@BiuroInterwencjiObywatelskiej: Ona jest totalnie nawiedzona, widać że szuka atencji zresztą tik tok to portal dla atencjuszy, histeryczka i atencjuszka, mitomanka - fantazjująca na swój temat, niby roztrzęsiona a jednocześnie zachowuje się jakby była zadowolona z całego zajścia i pozytywnie zaskoczona, co widać po mimice twarzy, ja bym od niej #!$%@?ł na 100 metrów, rak mentalny i tyle, bardzo możliwe że inne zaburzenia psychiczne, nie jestem specem.
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Boże jaka tępa dzida... Jeszcze jakaś "psycholoszka", co to ma niby ludziom pomagać. "Zmolestowana wzrokowo" No śmiech na sali XD
Na tym obrazku wszystko się zgadza - "julkopolski" pseudojęzyk, kolczyk w każdym otworze ciała, szaleństwo w oczach i przerost ego - brzydka, zakompleksiona, żądna atencji. Jak ktoś się na nią patrzył to chyba tylko dlatego, że mu przez przypadek oko uciekło na to paskudztwo. Mam to szczęście, że jako dziewczyna
@GhostofChristmasPast

rozumiem gdyby się czepiala o jeden dzien ale ten typ się na nia gapi od paru miesięcy xd


To jej wersja. Sposób w jaki rozegzaltowana o tym opowiada sugeruje, że jest zwyczajnie #!$%@?ęta. Chłop jeśli faktycznie istniał to pewnie siedząc na tej siłce pomiędzy jednym klientem a drugim zwyczajnie błądził znudzony wzrokiem po ćwiczących ludziach. A nawet jeśli wybałuszał na nią oczy to nadal jest to miejsce publiczne gdzie niestety z