Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: ja #!$%@?, az mnie skreca w #!$%@? jak slucham co ona #!$%@? (°° gapisz sie na mnie i #!$%@?, nie mam zamiaru dyskutowac, przestan sie gapic i nie dyskutuj! plynnie przeszla do kultury #!$%@? GWALTU. do tego jeszcze pretensje, ze zaden bialorycerz nie podszedl i nie powiedzial 'ej, skoro ona mowi ze sie gapisz to znaczy, ze sie gapisz wiec
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU

To jest właśnie przykład jak im #!$%@? jak jest za dobrze, mamy w Polsce stosunkowo bardzo niski wskaźnik gwałtu na 100k mieszkańców, więc sobie wymyślają jakieś "mikrogwalty" czy inne pierdoły, bo przecież one muszą zawsze być tymi "uciśnionymi". Cóż, to właśnie takie julczyska robią długoterminowo największą krzywdę innym kobietom.
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: #!$%@?, ręce mi opadają. Kultura gwałtu, bo się gość patrzy. Jak chłop idzie na trening to powinien sobie opaskę założyć chyba na łeb, bo może zobaczyć jakąś babę jak ćwiczy. Nawet jak gościu jest creepem to takie wyolbrzymianie sytuacji jest trochę jebniete. Konfrontacja jest dobra, ale nie trzeba po tym płakać i wysrywać filmiku. Coś ci nie pasuje to idź powiedz i tyle. Każdy chłop może być o coś takiego