Wpis z mikrobloga

@Mlody_jeczmien ale żadne zaburzenia osobowości nie zmienią faktu, że nie ma czegoś takiego jak "jutro" bo ten dzień zawsze będzie dniem dzisiejszym. Tak samo, żadne zaburzenia nie sprawią, że cofniesz się w czasie i zmienisz bieg historii swojego życia. Zawsze można to zrozumieć i żyć zgodnie z zasadami stoickimi, warunkiem koniecznym jest świadomość teraźniejszości
@mightyandrzej777: Staram się żyć teraźniejszością, ale mój umysł jest mocno analizujący, wszędzie widzę niedociągnięcia, które mógłbym poprawić i czasem ciężko się skupić na konkretnej rzeczy. Ale to nie jest tak istotne i nie przeszkadza mi tak bardzo. Ciężko znoszę swoją samotność i brak dopasowania do społeczeństwa.
@Mlody_jeczmien naprawdę uważasz, że jesteś dokładnie w tym samym położeniu po latach osiągania małych sukcesów? Masz choćby doświadczenie, to już powinna być cenna informacja dla Ciebie.
A z nieumiejętnością dawania sobie na luz przestaniesz mieć problemy w momencie, gdy zdasz sobie sprawę że tak naprawdę poza tym, jak reagujesz na zdarzenia, to nie masz na nic innego wpływu ( ͡º ͜ʖ͡º)
aprawdę uważasz, że jesteś dokładnie w tym samym położeniu po latach osiągania małych sukcesów?


@mightyandrzej777: Nie tym samym, ale na pewno nie w takim w jakim bym chciał być.

Masz choćby doświadczenie, to już powinna być cenna informacja dla Ciebie.


@mightyandrzej777: Kiedyś tak się pocieszałem, ale ostatnio przestaje działać. To zawsze było coś w stylu "no może się nie udało, ale chociaż mam cenną lekcję na przyszłość". Gorzej jak się