Wpis z mikrobloga

Tak się sraja pseudowykopki co kawiakowi nie powinni zrobić i jak #!$%@? a prawda jest taka że to po prostu typowa impreza z kolegami u polki. Wasze żony i dziewczyny nie jedną taka akcje #!$%@? i to jest znak rozpoznawczy naszych postępowych rodaczek #famemma #danielmagical #p0lka
Każdy arab, każdy murzyn albo Turek już wie, że jak w pobliżu zobaczy polke, to najwyższa pora odstawić do stodoły kozę bo dziś na wieczór będzie coś lepszego.
  • 39
  • Odpowiedz
@Kuntakinte666 @Sosa_Savage @SuperN0vak @PomidorXD @klinga @szagatunia @Hi_Catch_Me
Ja wiem że w Polsce kobiety zawsze są pokrzywdzone i robi się z nich ofiary ale niestety życie wygląda tak że się ponosi za nie konsekwencje. Kto normalny idzie do obcych typów upija się i uważa się że jest bezpieczny. KON SE KWE NCJE. co innego jakby się okazało że jest upośledzona w innym przypadku to po prostu konsekwencje. Tak jak polka co daje na
  • Odpowiedz
@klinga

Co nie zmienia faktu, że jeżeli jest dorosła to także musi brać odpowiedzialność za swoje czyny, to nie jest małe dziecko. Przychodzisz na domówkę do obcych gości, chlejesz wódkę bez opamiętania i na wszystko co zaproponują się zgadzasz. Jeżeli jej do niczego nie zmuszali to wystarczyło powiedzieć "nie" i wyjść, a nie ochoczo zacząć pić wódkę z miski i nic by złego się nie stało.

Rozumiem piętnowanie zachowań tych strimerów, ale
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: Ja rozumiem twoja logikę, natomiast nie będę usprawiedliwiał zwyroli tylko dlatego że jakaś dziewczyna nie ma instynktu samozachowawczego, gdyby była wśród normalnych ludzi a nie zwierząt to by jej włos z głowy nie spadł. Nie róbmy że skrajnego zezwierzęcenia normy.
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: Też miałem różne imprezy w młodości, też był alko i bywały dragi bywali ludzie w podobnym stanie co ta laska, ale #!$%@?. Jak ktoś przesadził to ci co bardziej trzeźwi go ogarniali i pilnowali a nie upadlali. Można było namalować #!$%@? na policzku ale jednocześnie się gościa/laskę kładło pod kocykiem na łóżeczku i pilnowało żeby się nie zadławił rzygami. Zwyrole powinni siedzieć.
  • Odpowiedz
@Slavcel: Tu akurat po części się zgodzę, bo ta typiara ewidentnie miała brak instynktu samozachowawczego, natomiast sam pamiętam jak jeszcze dekadę temu byłem małolatem, ile głupot ludzie robili byle się dopasować do grupy. Ta typiara wyglądała na średnio rozgarnięta i piła jakby pierwszy raz wódkę na oczy widziała, chciała zapewne zaszpanować co to nie ona a nawet nie znała swoich możliwości jak to małolata. Nie jestem za victimblaminigiem, ale masz rację
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: Tak się składa ze jestem takim potężnym obieżyświatem i byłem w aż 5 krajach poza Polska ale również w imprezowym okresie życia poznalem wiele cudzoziemek w Polsce i uwaga - może Cię to zaskoczyć. Oświecę Cię. Kobiety daja dupy na całym świecie, nie tylko Polki xDDD. Wyobraz sobie ze np Hiszpanki i Białorusinki prują się z Polakami. Jak słucham takich wywodów na temat polek to mam przed oczyma bardzo pokrzywdzonego
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: Konsekwencje to ponosi sprawca a nie ofiara, nieważne jak bardzo ofiara ułatwiła czyn.

Chłop może by głupi, walić wódę aż ma 4 promile i spać z 50 tysiącami euro na wierchu, ale jeśli mu je ukradnę, to jestem złodziejem i ukradłem 50k, to urwy nędzy.

Wy naprawdę macie pokrętne myślenie, byle tylko jakoś zwalić to na kobietę XD
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: No to ladnie masz na chacie jak dla Ciebie taka akcja jest normalna. Upicie nieletniej, upokorzenie na live, dawanie jakiegoś gówna do wciągania, rozebranie dziewczyny i wrzucenie nagich zdjęć do neta ku uciesze zjebów, na koniec wywalenie jej z domu w mróz. O innych szczegółach, które można na wykopie przeczytać nawet nie będę rozpisywał (typowa sytuacja na imprezach co nie?)
Poza tym taka reakcja jest zdrowa i normalna, jeśli ktoś
  • Odpowiedz
@Seledynka123

Wygląda wiekowo podobnie do większości 18-latek+. Ogólnie percepcja zmienia się z wiekiem, im jesteś starszy to tym większa liczba młodych wydaje ci się młodsza niż faktycznie jest, to normalne zjawisko.
  • Odpowiedz
@Rafik02 dzięki byku, taka prawda najpierw leje pół litra i ściąga majtki a potem płacze że ja skrzywdzili, chcącemu nie dzieje się krzywda. Jakby siedziała przy książkach wieczorem albo z rodzicami a nie szlajala po melinach z bezdomnymi to by nic ja złego nie spotkało. No ale wiadomo siara z rodzicami a uczą się kujoni lepiej wciągać kreski na melinie u obcych.
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: każdy za małolata bawił się w podobny sposób. Przede wszystkim każdy próbował dużo alkoholu. Ogarnięte towarzystwo dba o siebie wzajemnie, a nie poniża drugiego człowieka. Jeśli dałeś komuś alkohol, kreskę i ta osoba czuję się po tym gorzej od ciebie, to się jej nie poniża, nie nasmiewa z niej, nie robi z niej ofiary. Trzeba wziąć odpowiedzialność i pomoc tej osobie. Walisz takimi stereotypami, że to aż szok, że tacy
  • Odpowiedz
@klinga: Co najmniej 1/4 osob na tym tagu to jakaś odklejona, jakby z sadistica tu przyleźli i próbowali normalizować temat. Lubię obejrzeć sobie patologię, ale bez przesady. Są granicę.
  • Odpowiedz