Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#agepill też na was dziwnie patrzą gdy ktoś usłyszy że nie macie żony/dzieci? Niby młode społeczeństwo jest bardziej zbuntowane, antynatalistyczne ale z mojego doświadczenia każdy 2X/3X latek już coś tam ma i takie rzeczy wychodzą gdy przychodzisz do nowej pracy, rozmawiacie na integracjach. Wiecie, nie chodzi o to żeby się ukrywać ale wydaje mi się, że mężczyzna w pewnym wieku gdy nie ma rodziny to jest skazany na ostracyzm. Jeśli jest jakiś super przystojny i rozchwytywany to jeszcze jest to usprawiedliwione ale jak jesteś przeciętny to ludzie oczekują że raczej powinieneś sobie znaleźć też przeciętna i sobie żyć a nie być wiecznym singlem. Zmieniałem już pracę kilka razy i zawsze rówieśnicy lekko się izolowali robią swoje grupki rodznno-dzieciate gdzie mogą nawijać o tych tematach 24h.

#przegryw #blackpill #slub #dzieci #przemyslenia #zwiazki #antynatalizm #childfree



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#agepill też na was dziwnie patrzą gdy ktoś u...

źródło: 292223,937129

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Prawie 4 dychy na karku, z różową ponad 10 lat, a o ślubie nawet nie myślimy. A dzieci to już wgl. W sumie nikt nie zwraca uwagi. Może w pracy jakieś stare dziady kiedyś tam przebąkiwali hehe a kiedy dostanę zaproszenie na ślub. Ale tak poza tym to nic. Znajomi w większości dzieciaci, ale kontakt trzymamy. Ale też imprezujemy z oskarkami których moglibyśmy być rodzicami xd
  • Odpowiedz
@Vadzior: Dzięki takim jak wy Europa zamienia się w śmietnik. Sorry, ale zdrowe dzieci wychowane przez inteligentnych rodziców są BARDZO potrzebne zarówno Polsce jak i Europie.

Nie chce zachowywać się jak nawiedzony prawak, ale po prostu irytują mnie takie wpisy, zwłaszcza po tym gdy czytam co się odwala zarówno u nas jak i ogólnie na kontynencie, a ludzie podchodzą do tego tak lekceważąco.
  • Odpowiedz
@kocimietka_BB nie pytam złośliwie, ale to Twoje prawdziwe poglądy czy wykop-mode? Masz sam 3+ dzieci czy może wyłączasz siebie (z różnych powodów) z tego obowiązku?

Sama jestem dzieckiem rodzica częściowo z takimi poglądami (który zrealizował je w praktyce) i tak jak mamy świetny kontakt, tak zawsze jak o tym pomyślę mam pewne obrzydzenie do świata.
  • Odpowiedz
@xentropia: Świat nie zawsze jest tylko dobrym i pozytywnym miejscem, i im szybciej się z tym pogodzimy, tym lepiej. Dla nas samych i dla naszego zdrowia psychicznego.

@Faraluch @Vadzior @SkyrFan2000 Nie krytykuję że ktoś obecnie nie ma dziecka z różnych przyczyn (praca, brak odpowiedniego partnera, choroba, brak pieniędzy i mieszkania) i nie jestem zwolennikiem sprowadzania dzieci gdy nie mam ku temu warunków.

Nie chcę też wtrącać się w niczyje życie.

Ale
  • Odpowiedz
Dzięki takim jak wy Europa zamienia się w śmietnik.

@kocimietka_BB: Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

Świat nie zawsze jest tylko dobrym i pozytywnym miejscem, i im szybciej się z tym pogodzimy, tym lepiej.

Więc róbmy dzieci wincyj! Ja #!$%@? :D

Ale nigdy nie będę pochwalać ludzi którzy mając warunki i możliwości świadomie decydują się na brak potomstwa. Chcecie tego czy nie, ale wasze decyzje będą miały (i już mają)
  • Odpowiedz
@kocimietka_BB: Czemu mamy dokładać się do natalistycznej piramidy finansowej? Na pewno motywacja uczestniczenia wojny, kulturowej rasowej etc. przez potencjalnych potomków nas nie zachęca. Wręcz przeciwnie. Pragniecie ciągłej walki i potem osoby, które się o to nie prosiły niestety ponoszą cenę. Mentalność typu "outbreed them" jest wyjątkowo #!$%@?.
  • Odpowiedz