Wpis z mikrobloga

: Programiści w Polsce to chyba najniżej opodatkowana grupa w całej Europie. Należy to uporządkować, bo płacz na wykopie, że państwo nie działa, kolejki na NFZ drogi krzywe, ale podatków to się nie chce płacić.


@Ruby_Grouse: Co ty #!$%@?.
Zaczynając od tego że w PL programiści wcale nie mają najlepiej - w Rumunii programiści nie płacą dochodowego w ogóle na etacie,
na b2b/firmie mają podatek 10% i ~2000eur rocznie składek na
@geronimo80 nie no ja nie jestem takim komuchem żeby się cieszyć z dofinansowania patologii. Redaktor jednak miał tendencje do komentowania w taki sposób historii ludzi którym noga się powinęła np z powodu upadku na zdrowiu. Tutaj przytykal takie komentarze że i to po zakończeniu połączenia z tym który taka historie przedstawiał.

Więc np babka zadzwoniła mówi że jest pracownikiem naukowym na uczelni oprócz tego pracuje też w biznesie ale wylosowała raka i
Więc np babka zadzwoniła mówi że jest pracownikiem naukowym na uczelni oprócz tego pracuje też w biznesie ale wylosowała raka i z dobrego poziomu życia kończy z giga długami i może siebie określać jako osobę uboga. Redaktor wysłuchał mhm mhm i po rozłączeniu rzucał szybko cegłę że no i wuj trzeba było nie chorować ¯(ツ)


@chaszczyk: ogolnie brzmi to #!$%@?, no ale z drugiej strony duzo ludzi pracuje przez
@geronimo80 o właśnie to mi się podoba "Tylko niech państwo zacznie edukować". Moim zdaniem edukacja sama w sobie prowadzi do sukcesu społeczeństwa. I to jest trudne ale da się lepiej niż u nas gdzie człowiek wychodzi po 14 latach z systemu edukacji na rynek pracy i myśli że brutto to na rękę ( ͡º ͜ʖ͡º) wiem przejaskrswiony przykład ale sam nie raz spotkałem takich
I to jest trudne ale da się lepiej niż u nas gdzie człowiek wychodzi po 14 latach z systemu edukacji na rynek pracy i myśli że brutto to na rękę ( ͡º ͜ʖ͡º) wiem przejaskrswiony przykład ale sam nie raz spotkałem takich


@chaszczyk: no to nie jest przejaskrawienie dużo ludzi tego nie ogarnia. A o koszcie pracodawcy to już w ogole malo kto ogarnia.
I potem