Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być singlem, samotnym mężczyzną. Widzą wesołego gościa w pracy, który stara się integrować z wszystkimi ale wraca do domu i zastanawia się czy rzucić to wszystko w cholere, zabarykadować się w domu i chlać alkohol czy jednak dać sobie jeszcze jeden kolejny rok i zobaczymy co będzie. Nie wiedzą ile prób podejmuje żeby coś zmienić a każda kolejna porażka to kolejny cios w zmasakrowaną już psychę. Nawet zasugerowanie koledze z pracy jakieś wyjście na piwo kończy się "sorry, nie mogę muszę odebrać dziecko..". Instalacja #tinder po raz 9999 i tym razem znów brak par, no cóż spróbuje znowu za miesiąc. Nie wiedzą, że zagadanie do kobiety na żywo kończy się tym, że udaje że nie słyszała. Wszystkie podjęte działania typu siłownia czy nowe hobby nawet jak pożyteczne to przestały dawać satysfakcje i nie ma żadnej motywacji żeby kontynuować. Ostatecznie samotność wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne, więc wyglądasz gorzej, dziadziejesz co tylko pogarsza twoją sytuację. Na końcu ktoś ci mówi, że pewnie nic nie robisz i narzekasz albo masz za duże wymagania.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #depresja #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wychodzimyzprzegrywu #znajomi #niebieskiepaski #suicidefuel



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być...

źródło: comment_16343743326quXJJpEDdXWSTzs1BsMXS

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@styxu: jeśli ktoś uważa że kobiety mają nasrane w głowie to niech sporobuja być z oblesnym facetem , ja ważyłam kiedyś 50 kilo były 120 jak przytyłam do 65 to UJ miał czelność mi zwrócić uwagę że powinnam schudnąć mimo że on miał gigantyczny bebzol nad ptakiem
Większość facetów ma wybujałe ego jak nikt inny i ich samotność to ich wina
  • Odpowiedz
@Felixu: jeśli sam jesteś modelem to w porządku , jeśli nie to joke is on you a że większość facetów ma skłonności do zawyżania sobie wyglądu (widziałam już na wykopie jak totalnego incela nazywali czadem)
To bardzo możliwe że odrzucasz laski na swoim własnym poziomie a chciałbyś lepszych
  • Odpowiedz
@Linnior88: mam 190 wzrostu, waze 81.7 kg według ostatniej wagi, mam szczupla sylwetke. Twarz bez defektów, dobre włosy i brwi(kosmetyczka mi je zrobila). Co 3-4 dni gole pachy, fiuta, jajka, oko saurona, mordę, więc higiena intymna na wysokim poziomie. Codziennie myje zeby i płucze płynem listerine. Zeby mam zdrowe wszystkie. A i tak gówno to daje. I lajkuja mnie jakieś kaszaloty z udami jak mamut i zwisajacym brzuchem.
  • Odpowiedz
Sam wygląd to też jeszcze nic zależy co oferujesz na jakim jesteś poziomie , laska która zarabia po 6 k nie będzie chciała typa który zarabia 3 k i ma się za bożka do obsługi żeby robić 5 daniowy obiad
  • Odpowiedz
@Linnior88: powalone wymagania? Wystarczy żeby była normalna i kobieca, mająca w głowie coś więcej niż pazurki i rzęski, obecnie wybór sprowadza się do właśnie takich pustych lal, grubych Bazyli i 5% na rynku coś reprezentuje w głowie i wyglądzie, faceci patrzą na wygląd za to kobiety na zasoby dlatego to nie współgra hipgergamia pełna parą w dzisiejszych czasach i toksyny na każdym kroku
  • Odpowiedz
szczupły u faceta to nie plus , facet powinien być silny nabity


@Linnior88: a baba powinna być szczupla a nie mając 160 wzrostu ważyć 70 czy więcej kilo.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: trollem głównie wykopy nazywają osobę , która mówi prawde "byłbym w stanie pokochać kaszalota " ty czytasz jaki gnój ci się z ust wylewa ? Prawdopodobnie masz narcyzm
To żadna łaska że będziesz z kimś i będziesz go poniżał
To że ktoś jest grubszy czy brzydszy nie znaczy że musi całować takiego zaburzonego narcyza jak ty po dupie
Problem jest w tobie i twoim chorym ego nie w kobietach
  • Odpowiedz
@Linnior88: w dupie to mam, otyłość jest choroba, nie ma czegoś takiego jak body positive dieta, siłownia, kosmetyczki,.Fryzjerki i jazda, każda kobieta powinna wyglądać jak kobieta a nie jak uczestnik McDonalda, jestem facetem i patrzę na wygląd nie kryje się z tym, kobieta patrzy na portfel i się z tym kryje choć wszyscy wiemy jak jest, jeśli mam jakieś pozwolić wejść do mojego życia ma coś reprezentować, jakbym chciał krowę to
  • Odpowiedz