Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być singlem, samotnym mężczyzną. Widzą wesołego gościa w pracy, który stara się integrować z wszystkimi ale wraca do domu i zastanawia się czy rzucić to wszystko w cholere, zabarykadować się w domu i chlać alkohol czy jednak dać sobie jeszcze jeden kolejny rok i zobaczymy co będzie. Nie wiedzą ile prób podejmuje żeby coś zmienić a każda kolejna porażka to kolejny cios w zmasakrowaną już psychę. Nawet zasugerowanie koledze z pracy jakieś wyjście na piwo kończy się "sorry, nie mogę muszę odebrać dziecko..". Instalacja #tinder po raz 9999 i tym razem znów brak par, no cóż spróbuje znowu za miesiąc. Nie wiedzą, że zagadanie do kobiety na żywo kończy się tym, że udaje że nie słyszała. Wszystkie podjęte działania typu siłownia czy nowe hobby nawet jak pożyteczne to przestały dawać satysfakcje i nie ma żadnej motywacji żeby kontynuować. Ostatecznie samotność wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne, więc wyglądasz gorzej, dziadziejesz co tylko pogarsza twoją sytuację. Na końcu ktoś ci mówi, że pewnie nic nie robisz i narzekasz albo masz za duże wymagania.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #depresja #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wychodzimyzprzegrywu #znajomi #niebieskiepaski #suicidefuel



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być...

źródło: comment_16343743326quXJJpEDdXWSTzs1BsMXS

Pobierz
  • 136
@mirko_anonim: Ja kiedyś miałem tindera no i rzeczywiście była posucha - zero par, jak coś się sparowało to były to jakieś boty. No i ryło to baniak bo na żywo nie miałem problemu z gadaniem z dziewczynami. Potem spróbowałem inną aplikację i się okazało że dziewczyny jednak odpisują, a nawet można było się z nimi umówić. Ostatecznie poznałem tak swoją obecną żone. Wiem, że najprawdopodobniej miałem fart w #!$%@? i moja
@PanNieznanypl: a co kobieta ma z twoich pieniędzy ? Zafundujesz takiej barbie życie ? Opłacisz wszystko ? Wasza samotność to wasz problem i tyle
Kojarzę cię z innych wpisów że śmiałeś się że ktoś się interesuje paznokciami rzęsami
Ty masz cały stos jakichs chorych wymagań z resztą po twoich wpisach wątpię że jesteś hetero powinieneś bardziej patrzyć na mężczyzn i tyle
@mirko_anonim: to taka równia pochyła, a po przekroczeniu pewnego punktu tracisz wszelkie kompetencje do tworzenia zdrowego związku (jeśli w ogóle te kompetencje kiedykolwiek miałeś).

Tak naprawdę zmiany w społeczeństwie i w międzyludzkich zachowaniach są obecnie tak gwałtowne, że nie nadążają za nimi psychoterapeuci. Szczególnie potężna dziura powstała w sferze męskiej, szybko została zasypana przez różnego rodzaje blackpille, co tylko pogłębia przepaść, w którą spadamy.

Chyba trzeba jednak próbować ratować jakieś strzępki
@Linnior88: boli prawda? Tak jest i zawsze tak było, innymi słowami tego nie przekażesz, a co kobieta ma z pieniędzy? Właśnie życie o to się w tym wszystkich rozchodzi, one dozą do tego żeby mieć najlepsze życie a nic od siebie prócz wyglądu nie dają, byłem w stosunku do kobiety emocjonalny kiedyś przed znajomością zasad tej gry, przytulanie buziaczki kwiaty i co zostałem później nazwany piz*a a później w kolejnych relacjach
w tych czasach to wręcz nie możliwe nie znaleźć baby , więc musisz mieć powalone wymagania , poprostu zejdź z pułapu i przestań szukać modelek

Normalnych lasek jest wszędzie multum

Na przerośnięte ego nie ma lekarstwa


@Linnior88: W kraju żyje obecnie 5,2 mln mężczyzn i 4,1 mln kobiet wolnego stanu cywilnego. To oznacza dysproporcje wielkości ponad miliona osób. Jest to widoczne w większości miast, o wsiach nawet nie wspominam bo kobiety
josedra52 - >w tych czasach to wręcz nie możliwe nie znaleźć baby , więc musisz mieć ...

źródło: fffbf7d4df1e07da382e66e1e

Pobierz
@Linnior88: i klasyk kobieta ostatecznie przekonuje, że to moja wina, znam zasady tej gry nie wciągniesz mnie w to dlatego nie potrzebnie odpisuje, gdyby większość facetów była świadoma to byście same chodziły po swiecie, dlatego kobiety boją się legalizacji prostytucji bo wiedzą, że nie będą mogły już karać i nagradzać seksem swoich "misiów" nic innego w większości nie są w stanie zaoferować