Wpis z mikrobloga

@nicknamee: A dlaczego na zaocznych nie możesz iść na staż? Przecież i tak większość osób takich jak ty idzie na studia po papier, więc tym bardziej nie rozumiem po co sobie robić pod górkę z dziennymi.
  • 0
@markaron: bardziej chodziło o to czy hr patrzy na to czy dzienne czy zaoczne. Bo wiadomo że papierek z politechniki poznańskiej z informatyki jest bardzo prestiżowy dla pracodawców
@nicknamee: Prestiżowy? :D Może dla rekruterów z Comarchu czy jakiegoś Asseco. Z dużym prawdopodobieństwem twoją pierwszą pracą będzie kontraktornia albo software house, a tam nikt nie patrzy jaką uczelnie skończyłaś tylko czy spełniasz wymagania klienta/zamiawiającego odnośnie wykształcenia i czy masz kwalifikacje do roboty. Tam liczy się czas, żeby sprzedać człowieka na projekt, albo szybko dowieźć projekt bo terminy gonią. A jak już nabijesz expa żeby starać się o bezpośredni kontrakt u
@nicknamee: ja jestem w trakcie zaocznych na uamie. Dostalem sie na staz do bardzo fajnej firmy, bylo 120 chetnych na moje miejsce. Poszedlem na zaoczne bo z przyczyn zdrowotnych zle poszla mi matura i nie dostalbym sie na dzienne. Chcialem sie przepisac na dzienne po pierwszym roku., ale po pierwszej sesji zrozumialem jakim darem sa moje studia zaoczne. Mam zajebista ekipe, ciagle moglem pracowac, sesje nie polegaja na pozbawieniu studentow resztek