Wpis z mikrobloga

@arinkao: rzadko dodaję. Nie chce mi się robić zdjęcia, albo jak już zacznę jeść i sobie przypomnę że w sumie można to było wrzucić na mirko, to już jest tak rozgrzebane, że bez sensu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sandrinia: Też często wrzucę na talerz, jesteśmy głodni i zdjęcia nie ma, albo brak światła, proste ;)
W ogóle powinnam pokazać danie jak wygląda na mirko vs na moim talerzu (bo to dwa inne talerze, te wielkie porcje nie są dla mnie, chyba że zupa, azja lub makaron)
  • Odpowiedz
  • 1
@lukiboss: Robi się je szybciej od frytek i są od nich smaczniejsze. To czego potrzebujesz to ziemniaki, strugaczka, nóż, głęboka patelnia stalowa z olejem. Działaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arinkao:

powinnam pokazać danie jak wygląda na mirko vs na moim talerzu (bo to dwa inne talerze, te wielkie porcje nie są dla mnie

Heh, już nie raz czytałam pod swoimi daniami że porcja jak dla dziecka i czy ja się tym najem :p no najadam się, przecież ileż można wpier...ać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Letoj: Jogurt z majonezem, na szybko bo czasu brakło ale nie polecam, w śmietanie też nie lubię, białe sosy pasują do colesława a nie tutaj wg mnie. Lepiej było polać oliwą z przyprawami.
  • Odpowiedz