Wpis z mikrobloga

#fut #eafc24 #fifa24 Ktoś mi pomoże to ustawić? Kogo wywalić a kogo załatwić w miarę możliwości? Aspasa mam z wbsi i jest kozakiem, hierro mogę sprzedać w razie czego bo ciężko mi się wypowiedzieć o nim a reszta mi spadła z paczek i takie coś ulepiłem. Zgranie 30/33 bo Salah na lewej ale ładuje bramy i asysty ze grzech na ławce trzymać. Best to samo przekątnej, Ten Litmanen troche kołek. Bramkarz taki słabawy. Kogo za niego? Poratujcie radą bo średnio kumam i się uczę tego. Co byście tu pozmieniali?
Gruboklates - #fut #eafc24 #fifa24 Ktoś mi pomoże to ustawić? Kogo wywalić a kogo zał...

źródło: 20231123_193703

Pobierz
  • 13
@Gruboklates I ostatni element to taktyka i wytyczne. To już zależy wszystko od poziomu i stylu gracza, ale ogólne porady to:

Boczni obrońcy - zostawaj w obronie, a nie wspieraj atak
Środkowi pomocnicy - zostawaj tyłu i ustawienie w obronie - środek
Skrzydłowi - niech wracają do obrony i wchodzą do środka przy dośrodkowaniach
Jeden napastnik - zostawaj z przodu i wybiegaj za plecy obrońców.

Włącz sobie filmiki z kanału Kartomania jeśli
@Bo-Brownik: co do stylów to zajrze na stronkę ale też wprowadzę dla tych zawodników wypisane zalecenia. Jeśli chodzi o taktykę to testowałem różne formacje i najlepiej mi idzie 4 4 2. Inne nie są złe ale nie czuje komfortu. A co do składu to Klose na kogo proponujesz? Rozegrałem nim 69 meczy i 55 goli i 20 asyst Aspas 158 meczy i 120 goli, Scholes liczby ma przeciętne. Nie bardzo wiem
@Gruboklates W tym składzie to i tak wsadziłem Ci Pedriego i Alisona to akurat gdzieś 200k. Taktykę te wybrałem dlatego, że dzięki niej Salah ma 3 punkty zgrania, ale też wtedy daje on zgranie innym.

Za Klose to może jakiś Lewandowski TOTW 91, Morientes 90 lub Smolarek

Za Scholsa - BELLINGHAM z Totw

Powoli sobie zbieraj kasę i ulepszaj z czasem skład
@Bo-Brownik: A dziękuję za radę. Wieczorem wdrożę to. Zacznę od formacji i zobaczę jak mi się w niej gra. 4 4 2 najlepiej się czuje ale może zmodyfikuje jak będę widział że gryzie. @rumpeistilckin ojej tak litmanen trochę słabawy ale potrafi bramkę strzelić a Scholes taki sobie. Niema tragedi ale szału też nie.

Ps. U mniej największy problem z traceniem goli. Co z tego że zapakuje 6 goli jak stracę 8
@Bo-Brownik: dziękuję. Otworzyłem kilka paczek i udało mi się dostać kilku ciekawych zawodników. Z słabszych Alexander Arnold czy pedri złoty, trafił się też neuer i maingan na bramkę plus niewymienny lukaku z nowego eventu warty 350k, a reszta na wypożyczenie np. Bernardo silva , scholes w lepszej ikonie i xavi Alonso na 10 meczów więc no muszę potem usiąść i to zbudować na mistrzostwa fut bo się zakwalifikowałem. Ale wedle twoich