Wpis z mikrobloga

#przegryw ehh czy w wieku 32 lat jest jeszcze sens szukać sobie dziewczyny? Ostatnimi czasy miałem parę kandydatek na dziewczynę (ogólnie wszystkie poznane w klubie, później seks a dopiero później jakieś pierwsze randki i poznawanie sie) no i tak w moim przedziale wiekowym to albo fajne ciałko ale coś nie tak z głową, albo matka w trakcie rozwodu, albo wszystko ok ale dopiero co była w 8 letnim związku miał być ślub i chłop ja kopnął w dupe czyli robiła za prywatna dziwke 8 lat i chłop znalazł młodsza a jamam ja teraz traktiwac jak moja jedyna.. albo rucham i rano sie okazuje że laska jest drugiego końca polski i jest na urlopie.. nie wiem czy jest sens sie w to jeszcze bawić. Takie dziewice ideały to były jak chłop miał 20 lat a nie 32...
  • 39
@Pechpechpech

No ta, już zaczynasz #!$%@?ć jak normictwo i będziesz tutaj pisał jakieś pierdoły, że to zasługa podejścia i gadki, co jest gówno prawda i każdy z brzydkim ryjem o tym wie.

Ostatecznym miernikiem tego, że ryj robi over był fakt że na czacie byłem w stanie zbajerowac laski na tyle żeby same proponowały wyjście itd, ale po wymienieniu się zdjęciami mnie ghostowaly.

No i co, gadka dała radę.
Mówisz że w
@onomatopejusz: w klubie jest dosc ciemno i na ryj też są tricki.. w ogóle to ja jestem chyba już profesjonalny podrywacz jak ostatnio byłem z kolegą po piwo w klubie I mu mówię chłopie daj mi 10 min bo przy barze dwie fajne siksy i sprobuje je wyrwać. Chłop mówi ok. I co? Po 10 min wychodzę i mu mówię sory kolego już nie ppoijemy bo idę z nimi na mieszkanie
robiła za prywatna dziwke 8 lat i chłop znalazł młodsza a jamam ja teraz traktiwac jak moja jedyna


@Pechpechpech: źle tagujesz, ale co do wpisu to ten element jest jednym z tych o któych rzadko się mówi. Spędziła całą młodość i kluczowe definiujące lata życia z jakimś typem, wszelkie pierwsze razy, prace, mieszkania, podróże, wszystko z nim. I teraz wkraczam ja ... niesmak straszny.