Wpis z mikrobloga

Ahhh, jak ten czas leci... Na zdjęciu jest mój tata, równo w 1993 roku przed zawodami Regaty Twister Cup 1993 nad Jeziorem Kisajno. Miałem wtedy 5 lat, tata zawsze na wakacje zabierał mnie na regaty i łodzie, gdzie od małego zaszczepił we mnie ducha tego sportu. Do dzisiaj pamiętam poranny zapach parzonej kawy, zapach benzyny z Mercedesa W220, którym tata codziennie robił rundkę do CPNu po papierosy, a następnie udawaliśmy się do Twierdzy Boyen w Giżycku, aby pojeździć trochę konno w terenie. Później jajecznica na gazowym palniku i kilkugodzinne pływanie po mazurskich jeziorach. Kręci mi się łezka, bo tata obecnie jest już w bardzo ciężkim stanie, a ja w przyszłym roku będę starować w Mistrzostwach Europy Regat, które będą odbywać się w Polsce i moim największym obecnie marzeniem jest, aby tatuś dożył tego czasu i mógł zobaczyć to na żywo. Doceniajcie czas spędzony ze swoją rodziną mireczki, bo później będzie Wam go brakować! W komentarzu dodaje jeszcze zdjęcie taty z moim wujkiem, gdzie zawsze po kilkugodzinnych wodnych eskapadach, czillowaliśmy sobie na basenie - tata z wujkiem w saunach, ja z mamą w brodziku ()

#rodzina #sport #oswiadczenie #rodzice #rozowepaski #niebieskiepaski #mercedes #regaty #sauna #basen #konie #jazdakonna #kawa #papierosy #samochody #mazury #podroze #podrozujzwykopem #pracbaza #pdk #humorobrazkowy
chalwaklb - Ahhh, jak ten czas leci... Na zdjęciu jest mój tata, równo w 1993 roku pr...

źródło: IMG_20232411

Pobierz
  • 11