Wpis z mikrobloga

Taki tam lekki trening z dzisiaj, biceps+przedramie czyli tak naprawdę aktywny odpoczynek :) Chyba nigdy treningu bicepsów nie wrzucałem więc będzie teraz.

Na nagraniu ez bar curls 70kg x 12 i potem alternating db curls 30kg x 8

U mnie każdy trening wygląda zupełnie inaczej, tydzień temu było na biceps 14 serii, lżejsze ćwiczenia i maksymalne skupienie na napompowaniu łap. Dzisiaj "cięższe" ćwiczenia, tylko 9 serii, i dwa pierwsze ćwiczenia skupione na ciężarze i ruchu, a tylko trzecie ćwiczenie na odpowiednie spięcie i pompowanie. Wszystko zawsze zmieniam, zależnie od humoru lol.
Trochę ściskaczy porobiłem ale niestety pompa łap, przedramion skutecznie uniemożliwiła mocniejszy trening, kilka zamknięć Captain of crush 2.5 na rękę i tyle. Wrist curls już mi tak spompowało przedramiona że były na granicy skurczu, więc dalej nie robiłem nic. Ogólnie teraz mi wszystko przedramiona pompuje... Nawet machanie widelcem lol.

Cały trening
Ez bar curls 70kg 2x8 1x12
Alternating Db Curls 30kg 3x8
Concentration Curls 17,5kg 3x10
Grippers
Wrist curls 30kg 3x15

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Taki tam lekki trening z dzisiaj, biceps+przedramie czyli tak naprawdę ...
  • 44
  • Odpowiedz
@IntruderXXL Waga leci? Wyglądasz jak kruszyna tutaj. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Też mam "dzień łap" osobno. Gdy się noapopowywuję i kurczę, to próbuję wygiąć łokieć w drugą stronę wraz z nadgarstkami co kilka serii, no i rozmasowywuję atakowane mięśnie. Nie daje to super efektu, ale zawsze coś.
  • Odpowiedz
  • 23
Waga leci? Wyglądasz jak kruszyna tutaj. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@PiccoloColo: Tak leci, ale bebech i ogólnie fat :) A wagi przybyło ponad 10kg w 4 tygodnie... ~180kg obecnie jest lol :P Wrażenie takie jest bo wszystko się robi przerośnięte, 50cm w przedramieniu dobija, prawie 60cm w łydzie się zbliża. A koszulka to jest 8xl która jest szersza niż długa xxD
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Pomimo iż jestem tylko zapewne 40kg lżejszy od ciebie to czuje ze mógłbyś mnie mocno zdominować. Chcialbym się do ciebie przytulić, poczuć te ogromną obręcz barkową. Myślę że na wspólnym treningu mógłbyś mi pokazać również inne sztuczki słodziaku:) Pisz 195cm/140kg/19lat/uległy:P (oczywiście hetero, ale no tacy jak ty rozpalają we mnie ten OGIEŃ)
  • Odpowiedz
  • 5
Fajnie, że zmieniasz perspektywę. Z koksem można i "wyglądać", i być #!$%@? silnym. Choć wygląd to nie priorytet, to z czasem zacznie być kolejnym motywacyjnym bodźcem.


@PiccoloColo: Hehe to nie kwestia tego że chce wyglądać :)
Codzienne cardio + super czysta dieta = Można walić więcej towaru... Można być jeszcze silniejszym.
Czysta dieta, towar, ~13h treningów w tygodniu... to wiadomo że za X czasu ta sylwetka będzie miała zupełnie inny kształt.
  • Odpowiedz
Naturalnie nie dało się tego połączyć, próbowałem jeść czysto, po kilku tygodniach totalny spadek siły, nie dawało rady się regenerować. Dodawałem cardio regularne po jakimś czasie to samo, cierpiały znacząco treningi siłowe. Trzeba było tylko żreć do bólu wpychać kalorie ile się dało, spać ile się dało, mało się ruszać i jakoś to szło, ale też obolały non stop byłem.


@IntruderXXL: Ehhh znowu się potwierdza jak to ludzie na bombie mają
  • Odpowiedz
@IntruderXXL Nowa rzeczywistość. Ciekawe, w jakie rejestry postrzegania siebie i treningu Cię to wyrzuci. Doprawdy nie ma nic bardziej irytującego niż marna regeneracja przy niezłym siebie prowadzeniu. Chyba w końcu trzeba przestudiować temat i poczytać, jak zabezpieczyć włosy przed waleniem teścia. xD

Może trening z @krzysztoww nie będzie taki zły ( ͡º ͜ʖ͡º)
PiccoloColo - @IntruderXXL Nowa rzeczywistość. Ciekawe, w jakie rejestry postrzegania...

źródło: temp_file8187860211972339120

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
Nowa rzeczywistość. Ciekawe, w jakie rejestry postrzegania siebie i treningu Cię to wyrzuci. Doprawdy nie ma nic bardziej irytującego niż marna regeneracja przy niezłym siebie prowadzeniu.


@PiccoloColo: Wiele osób zaznacza że na towarze jest lepsza regeneracja, że można zrobić trochę więcej, trochę ciężej... Przepraszam bardzo, ale w moim wypadku różnica jest KOSMICZNA. Musiałem znacząco zwiększyć objętość i dalej nie czuje zajazdu lol. Do tego stopnia że czasami w trakcie treningu się
  • Odpowiedz
@IntruderXXL ale bym chcial miec takiego ziomka koksa, wykopka. Zmotywowalby mnie do bycia rowniez koksem i bysmy wyjasniali uciazliwych sasiadow, nieuczciwych wynajmujacych, niemilych ludzi w zabce oraz patonastolatkow, a takze z latwoscia i uprzejmoscia moglismy zawierac rozne oplacalne kontrakty biznesowe.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL Po sobie wiem, że w dzień treningowy, po treningu fajnie funkcjonuję, ale dzień po, jest istna tragedia po kilku godzinach pracy, nie licząc kilku krótkich chwil zasilania.
Niemniej złoto dla zuchwałych, jakim jest koks, będzie mi świtał gdzieś. Może znajdę, jakiś kompromis. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
Niemniej złoto dla zuchwałych, jakim jest koks, będzie mi świtał gdzieś. Może znajdę, jakiś kompromis. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@PiccoloColo: Ja nikogo do towaru namawiać nie zamierzam. Przeciwnie odradzam, bo dla większości osób przygoda z towarem skończy się po kilku latach, sylwetka, wyniki przeminą, a zostaną niemiłe sajdy i problemy ze zdrowiem. Tak to się prawie zawsze kończy. A jeszcze jak to często bywa jak dojdą balety,
  • Odpowiedz
@IntruderXXL Prowadzić to się jeszcze prowadzę nieźle, ale moje zagwostki to włosy właśnie i niedoleczone urazy, które mogłyby się pogłębić od nieproporcjonalnilego wzrostu objętości treningowej. Wiem, że koks sam żelastwa nie targa, ale dla ciała każda różnica to różnica.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Zaprosić na trening, to dzięki tobie w 2019 złapałem ogromną zajawkę. Zawsze chciałem być jak ty, pomimo iż z westside nie do końca się zgadzam to wierzę że u ciebie działa. U mnie działa twoje podejście, czyli OGIEŃ. Aktualnie wyciskam 186kg, ale dogonie ciebie i Darkseeda. Nie w następnym roku to w kolejnym, to maraton a nie sprint :) Myślę, że w twojej jaskini jest odrobina miejsca na braterską miłość
  • Odpowiedz