Wpis z mikrobloga

Daily reminder:

Jeśli jesteście prawiczkami po 25 roku życia to:

- dla kobiet jesteście 0 ( słownie ZEREM ) ciamajdą, przegrywem, nieudacznikiem, kosmitą- stworem spoza układu słonecznego od którego należy trzymać się z dala. Kobieta chce podziwiać swojego mężczyzne, a jeśli żadna Cię nie chciała to znaczy, że coś z Tobą nie tak.

-dla normików jesteście ofiarą losu, frajerem, obiektem kpin i żartów.

Nikt z normalnych ludzi #!$%@?ąc od płci nie okaże Wam zrozumienia.

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym

#przegryw #blackpill #blackpillraw #takaprawda #stulejacontent ##!$%@? #asperger #fobiaspoleczna
BlackpillRAW - Daily reminder:

Jeśli jesteście prawiczkami po 25 roku życia to:

- d...

źródło: temp_file4366266824238711705

Pobierz
  • 123
To samo będzie w sytuacji kiedy pod dziewiczego mężczyznę podstawisz starą dziewiczą kobietę też normice będą kpić.


@Musze_wygrac_zycie: Tylko różnica jest taka, że o ile nie jesteś lesbijką, to na dłuższą metę zdanie innych kobiet nie ma dla ciebie większego znaczenia, bo to nie z nimi budujesz związek. Dla zdecydowanej większości facetów dziewictwo u kobiet jest plusem a nie powodem do wyśmiewania, nawet jeśli kobieta ma już swoje lata. U facetów
Dla mężczyzny dziewica to skarb - każdy facet chce byś pierwszym swojej dziewczyny. W odwrotną stronę to niestety nie działa. Dla każdej kobiety stary prawiczek to picrel


@BlackpillRAW: wiesz dlaczego? bo jak facet wyrucha dziewice to ona nie będzie mieć takiego rozczarowania, niż jakby przebieg jakikolwiek miała (a tym samym porównanie do byłych partnerów seksualnych) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BlackpillRAW: Ale kocopoły ja yebe, że też wy ciągle to łykacie... Sam miałem pierwszą partnerkę w wieku 25 lat chyba i nie robiła z tego wielkiego halo, pewnie dlatego że nie zachowywałem się jak zasrany przegryw i nie przepraszałem ze to że istnieje, od tego trzeba zacząć. Później fajnie nam się ruchało, ale była stuknięta wiec poszukałem sobie następnej, ze związku nic nie było, ale dało mi to kosmicznego boosta do
wykop i tinder to inny świat


@BlackpillRAW: Technicznie rzecz biorąc- prawda. Wykop i Tinder to inny świat anonimowości i bezpieczeństwa, gdzie kobiety mogą wyrażać swoje opinie bez lęku o reakcję innych osób- szczególnie silniejszych fizycznie mężczyzn. IRL kobiety to definicja "dowodu" społecznego i argumentum ad populum bo tak są ewolucyjnie uwarunkowane. Internet wyłącza pierwotny lęk przed wykluczeniem z plemienia i przemocą ze strony samców i umożliwia całkowicie szczere wyrażanie opinii.
Według mnie jest plusem, ale jak jest młoda. Potem mają ją za #!$%@?.


@Musze_wygrac_zycie: Mocno generalizujesz poprzez pryzmat jakichś męskich zjebów conajwyżej, bo prawda jest taka, że na rynku matrymonialnym brakuje w cholerę kobiet (100k-200k według oficalnych danych) i mężczyzni nie mogą wybrzydzać jeśli chcą się z kimś związać a są powiedzmy mocno średni z wyglądu. Ja i moja żona, też jesteśmy conajwyżej z grupy przeciętnych, zwykłych ludzi, sam przeszedłem inicjację
@BlackpillRAW:
Przecież dziewica po 25 roku życia ma tak samo. Ciężko mi pojąć jak w tym wieku miała tylko jednego partnera, a co mówić o dziewictwie. Omijać takie niedoświadczone. Często to tylko świadczy o jakiejś traumie i nie bedzie udanego związku. Chyba, że chcecie związek bez seksu, tylko potem się nie zdziwcie jak taka pójdzie się #!$%@?ąć na boku, by jednak się przekonać, że ona w żadnej postaci seksu nie lubi