Wpis z mikrobloga

Daily reminder:

Jeśli jesteście prawiczkami po 25 roku życia to:

- dla kobiet jesteście 0 ( słownie ZEREM ) ciamajdą, przegrywem, nieudacznikiem, kosmitą- stworem spoza układu słonecznego od którego należy trzymać się z dala. Kobieta chce podziwiać swojego mężczyzne, a jeśli żadna Cię nie chciała to znaczy, że coś z Tobą nie tak.

-dla normików jesteście ofiarą losu, frajerem, obiektem kpin i żartów.

Nikt z normalnych ludzi #!$%@?ąc od płci nie okaże Wam zrozumienia.

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym

#przegryw #blackpill #blackpillraw #takaprawda #stulejacontent ##!$%@? #asperger #fobiaspoleczna
BlackpillRAW - Daily reminder:

Jeśli jesteście prawiczkami po 25 roku życia to:

- d...

źródło: temp_file4366266824238711705

Pobierz
  • 123
@Sinity
Tak to niestety działa
Brak wyglądu i charyzmy, traumy w dzieciństwie == brak pewności siebie

Zbierzesz się na podryw mimo tego że każdy członek ciała mówi Ci chłopie nie rób tego, bo jak znowu dostaniesz stanowczego kosza to tylko potwierdzisz to, że jesteś nieatrakcyjny dla kobiet

No i znowu odrzucenie == znowu lecisz na dno i znowu będziesz się zbierał miesiącami na próbę.
Błędne koło.

Osoby które nigdy nie miały z
@Sinity: ło jasny ciul, jaka rozbudowana i treściwa odpowiedź od gpt i w ogóle trafne ujęcie tematu
Mirku
1) cały ten zalinkowany tekst, to nie jak rozumiem nie prompty, tylko polecenie wydane chatowigpt żeby streścić jakieś wiele wymienionych komunikatów w trakcie długiej rozmowy?
2) czy mógłbyś równie akuratnie i obszernie spróbować wytworzyć (tzn. wyciągnąć z gpt) treści co w takiej beznadziejnej sytuacji robić i co on wymyśli? Tutaj można złapać niezłego
Prompty tylko między <<< i >>>, choć to nie początek chatu. Zasadniczo GPT miał rozwinąć idee w dłuższe analizy. Wrzuciłbym całe convo ale coś nie działa, to teraz zapytałem GPT by opisał ją.

Użytkownik

Co zostało poruszone w trakcie całej rozmowy między nami? Odpowiedz zwięźle w punktach. O co cię poprosiłem lub co ci powiedziałem i co odpowiedziałeś. Jeśli były powtarzające się / cykliczne / iteracyjne części rozmowy, nie musisz omawiać każdej