Wpis z mikrobloga

@Emble:

ale to normalne że kocha zwierzęta!

W naturze jest tak że instyknt każe romżnażać się.
Jak ktoś jest debilką i daje sobie wmówić kocopoły to nienawidzi dzieci ale kocha pieski, kotki, koniki i czarne małpki.
Odpie...la koncertowo.
Natury nie oszukasz.
@WielkiNos: no dobra, a ja jestem generalnie "prawakiem" ale mnie i dzieci #!$%@?ą, obrzydzają, no nie lubię, nie chce mieć, nie zamierzam. Mam tak od zawsze, widząc #!$%@? reklamy z niemowlakami jakiś pieluch czy innych kaszek przełączałem tv jako gówniak kilku letni XD czyli POTĘŻNY DESTRUKCYJNY wpływ mediów chyba można wykluczyć.
Są po prostu odrażające.
Inni niech se chodują. Tylko wkuwia człowieka nagabywanie "kiedy dziecko" albo wielkie zdziwienie, że nie chce
dzieci wymagają szczególnej uwagi, bo nie są samodzielne, nie panują do końca nad tym co robią. Wynika to z bycia dzieckiem. Z bycia czarnoskórym nie wynika zupełnie nic poza kolorem skóry.


@szybki_zuk: Z bycia czarnoskórym wynika posiadanie konkretnych genów związanych z ich pochodzeniem(takich jak stereotypowo niższa inteligencja, i większa agresywność.(Oczywiście różne czarnoskóre grupy etniczne także różnią się w tym między sobą, jednak w ogólnym przypadku da się zauważyć te 2 różnice)),
Wyobrażacie sobie ból lewackich odbytów gdyby na jakiejś grupce napisać, że się nie lubi murzynów bo są #!$%@?#@$ący i mają niskie iq?

@WielkiNos: co trzecie znalezisko na wykopie, połowa grup na fb. Gdzie ten ból dupy?
@WielkiNos: bo lewakom wolno dyskryminować wszystko i wszystkich których nie lubią, a normalnym ludziom nie wolno dyskryminować niczego co lewactwo popiera
Z bycia czarnoskórym wynika posiadanie konkretnych genów związanych z ich pochodzeniem(takich jak stereotypowo niższa inteligencja, i większa agresywność.(


@filip8192: rasistowskie bzdury, na ktore nie ma dowodow, dalej nawet nie czytam, bo rownie dobrze moglbym gadac z plaskoziemcą
rasistowskie bzdury, na ktore nie ma dowodow, dalej nawet nie czytam, bo rownie dobrze moglbym gadac z plaskoziemcą


@szybki_zuk: Ja się czuję jakbym gadał z płaskoziemcą. Tak samo by mi powiedział że prawie okrągłoziemskie bzdury na które nie ma dowodów, bo on i jakiś śmieszny szur tak powiedział. Na co nie ma dowodów? XD Na to że istnieją czynniki genetyczne, warunkujące u ludzi inny poziom inteligencji?
Tutaj masz przykład dowodów na