Wpis z mikrobloga

Ma ktoś ten plecak - Built for athletes? Trochę kosztuje i zastanawiam się czy naprawdę jest taka jakość na jaką wskazuje cena.

Chyba że macie jakieś swoje sugestie - potrzebuję plecaka, w którym zmieszczę bieliznę na zmianę, podstawowe kosmetyki, ręcznik, klapki, buty na siłownię, strój sportowy. Optymalnie byłoby móc wrzucić płetwy i pierdoły na basen i butlę z wodą, więc trochę tego potrzeba.

Generalnie muszę łączyć treningi na siłowni + basen, bo tylko tak mogę czasowo ogarnąć.

#crossfit #silownia #plecak #cwiczenia #mirkokoksy #mikrokoksy
comfortably_numb - Ma ktoś ten plecak - Built for athletes? Trochę kosztuje i zastana...

źródło: built-for-athletes-small-large-black-backpack-bundle-30912602636375_1800x1800

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: yyy, no nie, chodzi też o wygodę - #!$%@? kilogramów do torby nie jest wygodne, nie mówiąc już o tym, że takie rzeczy się rozsypują po krótkim czasie. Been there, done that. Wolę wydać raz, a porządnie, niż co chwila kupować jakiś chłam.
  • Odpowiedz
Built for athletes


@comfortably_numb: 500 zł za plecak firmy no name xD Co złego może się stać?
Jak chcesz taktyczny plecak to wbij sobie na militaria.pl i coś wybierz.
Jak chcesz coś dobrego i względnie taniego to zapraszam do Decathlona.
Jak chcesz coś porządnego to uderzaj do znanych firm outdoorowych/turystycznych.
  • Odpowiedz
@comfortably_numb: swoją drogą spotkałem się z fajnym patentem w bylejakim plecaku rowerowym
mianowicie jest tam w kieszonce na spodzie schowana taka siatka żeby kask zapiąć do plecaka, fajnie się to sprawdza do przyczepiania butów/kurtek i całego tałałajstwa które trzeba mieć ze sobą ale nie koniecznie w plecaku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@comfortably_numb: zobacz sobie plecaki do BJJ/ MMA. Mają fajne patenty, jak musisz spakować coś większego to możesz rozłożyć i masz torbę na ramię, czasem dodatkowe kieszenie z siatki na mokre rzeczy itp.
  • Odpowiedz