Wpis z mikrobloga

Akcja z parkingu. Godzina 5.30. Odśnieżam mojego trupa Megane wypust z tym murzyńskim tyłkiem. Podbija do mnie mamuśka. Z ryjka fajna i nawet w kurtce widać, że nie gruba. Dzień dobry. Dzień dobry. Pada pytanie wraz z dziękczynnym wychwalaniem mojej osoby. "Ojej jaki pan pracowity i zaradny, ja muszę ze swoim gowniakiem (padło jakieś imię czy zdrobnienia ksywka) gdzieś tam gdzieś tam z rana. Czy mógłby pan moje malutkie autko odśnieżyć, bo ja nawet nie mam tej szczotki hihi" Myślę ok. Odbije pytanie. A co robi facet takiej super dziewczyny. Samochdzik powinien być już dawno przygotowany i nagrzany w srodku. Odpowiedz samicy "a da pan spokój on ma gdzies śpi jeszcze, to leń nie to co pan!". Mówię o dziękuję! Oczywiście odsnieze Pani autko, może sobie pani iść do mieszkania i zająć się dzieckiem. Patrzyłem tylko czy wejdzie do tej klatki z której nie widać parkingu. Weszła. Wsiadłem do mojej reni i pojechałem do mojego kołchozu.
#patologiazewsi #zalesie #chwalesie #przegryw #pieklomezczyzn
Bubsy3D - Akcja z parkingu. Godzina 5.30. Odśnieżam mojego trupa Megane wypust z tym ...

źródło: temp_file1777257233690908917

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • 15
@Bubsy3D JAK, #!$%@? JAK komukolwiek w ogóle może przemknąć myśl, że taka sytuacja miała miejsce xD #!$%@?, jakimi wy jesteście kretynami (ci, którzy komentujecie, specjalnie nie oznaczam)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Normalna laska już sama wszystko ogarnie. Nie potrzebny facet-zwierzę. Za sprzątanie i obiadki pod nos nie funduje partnerce wycieczki w weekend.


@Feministka2000: To już jest bardzo rzadka sytuacja, że facet wraca do domu i nie musi się martwić o sprzątanie czy jedzenie.
Albo tylko wśród moich znajomych tak nie ma. Faceci muszą robić zakupy, sprzątać i gotować.
  • Odpowiedz
@Feministka2000: u ludzi, którzy obecnie mają około 40 lat w większości wygląda tak samo.
Lat 25: wszystko super, dużo uśmiechu, dbanie o dom i chłopaka
Lat 30: ściana, muszę mieć dziecko i to teraz, a Ty nie chcesz? Trudno. Ruchasz mnie od tyle lat, od początku wiedziałeś, że kiedyś będę chciała, poza tym to i tak ja się zajmuje domem, i dzieckiem też będę
Lat 35: wszystko jest na mojej głowie,
  • Odpowiedz
A co robi facet takiej super dziewczyny. Samochdzik powinien być już dawno przygotowany i nagrzany w srodku.


@Bubsy3D: i dlatego inny facet się rozmnożył a ty nie, czemu facet miałby usługiwać kobiecie? Chce jechać autem to niech odśnieży a nie facet ma to robić. Faceci nie odczuwają zimna/pracy?
  • Odpowiedz
Czy mógłby pan moje malutkie autko odśnieżyć, bo ja nawet nie mam tej szczotki hihi


@Bubsy3D: Weź nagraj jakieś płaczliwe wideo, że cię literalnie zgwałciła tym swoim matriarchatem xD
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: trzeba było zaproponować wzamian za odśnieżanie jakiegoś blow joba, ewentualnie jeśli to by były zbyt wygórowane warunki to nie bądzmy wybredni i hand jobem też bym nie pogardził( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mieszkałem w życiu w kilku blokach na różnych osiedlach, ale osiedlowa patologia zawsze taka sama i długoterminowo nie warto iść na bezpośrednie zwarcie, bo ty masz w życiu 1000 innych ważniejszych spraw a oni siedzą całymi dniami na dupie na zasiłku i zwyczajnie szukają zaczepki.


@znikam5: Z tym się zgodzę, to że laska wygląda normlanie to nie znaczy że jej chłop nie jest jakimś patusem albo innym przygłupem, ty już dawno
  • Odpowiedz