Wpis z mikrobloga

Co to za jakiś nowy scam?
Napisała do mnie kobieta na WhatsApp w UK.
Ale wybrała zły numer, i wzięła mnie za kogoś innego.
Bogata Ukrainka w UK, pracująca w jakiejś firmie i inwestycyjnej itd. a wczoraj wysyłała film z Lamborghini jak wraca z pracy.
Zadzwoniłem na video call I rzeczywiście to kobieta ze zdjęcia profilowego.
Narazie rozmowa jest całkowicie neutralna od kilku dni. Ale ciekawi mnie o co tutaj chodzi.

#scam #oszukujo #przekret #ukraina #patologiazewsi #patologiazmiasta #pieniadze #oszustwo #logikarozowychpaskow #pytanie #pytaniedoeksperta
#uk
adamsowaanon - Co to za jakiś nowy scam?
Napisała do mnie kobieta na WhatsApp w UK.
A...

źródło: Screenshot_20231201-063729~2

Pobierz
  • 23
Wszystko co jest przez whatsappa to scam. Oferty pracy, inwestycje, sprzedać, kupno, absolutnie wszystko.


@Krs90: nawet WhatsApp jest scamem, bo piszą że nie mogą podglądać wiadomości bo są szyfrowane,
Tak już im uwierzę na słowo xdd
Już w sumie wysłała zdjęcie jak jest zajęta pracą xddd


@adamsowaanon: deja vu tez widzialem w lipcu taka jedna miala dokladnie ten sam model laptopa(naklejki dobrze pamietam i ich ulozenie 165hz fhd i rtx) ten sam wykres(doslownie, chodzi mi o interfejs, brak paska zadan) i kogos na zoomie urabiala, leciala do leeds ze mna... oni chyba te laptopy hurtowo wzieli
@adamsowaanon: btw, oni te formulki na prowadzenie rozmowy maja gotowe, jak zejdziesz za bardzo z tematu to dostaniesz zdawkowe odpowiedzi zamiast tego eseju ;p

to jest stary motyw, z 10 lat temu znajomy taki przegryw lat 32-34lvl wtedy poznal na czaterii(polskiej XD czy tam innym randkomacie) rosjanke z nowosybirska(wiadomo brak dojazdu) tylko nie musiala az takich dlugich esejow pisac, a ze ja znalem angielski a on lecial z translatora to mnie