Wpis z mikrobloga

#!$%@? #!$%@?, łona tes #!$%@? mnie tu nerwy psuje s temi swoimi wybrykami. W Polsce siedzi, z roboty przyjdzie, #!$%@? i łona dokumentów nie sprawdzi swoich. To mnie wypada 99 lat, #!$%@?, gnić w Ameryce, tak?! To #!$%@?, Wieśka pła... Wieśka płace ręce podnosi do góry, bo tam sodoma w chałupie i Czesiek ratuj, Czesiek, #!$%@?, siedź aż ona psyjedzie i... ja to ni mam głowy, ja to, #!$%@?, cy przyjdzie mnie zdechnąć w tech Stanach czy jeki #!$%@?,... co się dzieje ze mno, do #!$%@? pana? Nie kochana, jak ty przyjedziesz, to ja zostane, z tobą i razem wracamy, ty,... ty,... ty... przyjedziesz tylko, zobaczysz Ameryki 2 tygodnie i powiesz: „Czesiek - #!$%@? do chałupy! ... jus miał dwa razy polskie, już, #!$%@?, znowu tygodniówka pójdzie w #!$%@?, tylko zostało, rozumiesz, na papierosy; poszłem 100 dolary wpłaciułem na ksiązecke, a sobie końcówke zostawiułem i żercie kupiułem i nie wiem czy, #!$%@?, do piątku wyżyje... bo i palenie to zies... A palić, to pale od #!$%@? i w nocy i w dzień... Człowiek cały się trzęsie, bo nie wie co jutro jego spotka, tu #!$%@? sodoma i gnaty łamo,... tera lekarza zabili po drodze,... ci mówie, tak Polaków tłuko pałami, że #!$%@? nie do możliwości ... Toż tu chmara ludzi zwolniona, dzieciaku, ty..., wy sobie nie wyobrażacie, co tera sie porobiło. Fabryki pozamykane,... #!$%@? płacz, płacz, płacz i lament, #!$%@?, bo ludzie, chłopy chodzo stadami, nie ma roboty.... A najgorsze, aby mnie nie #!$%@? te Portoryki, bo mogo włamanie zrobić i #!$%@?..., wies co będzie?... i z cem ja przyjade na Okęcie, z goło dupo? ... roboty nie było i godziny znowu pourywali dziś dostałem, #!$%@?, 148 dolary, niech cie #!$%@? upali,... no, ale ale bos mówił, żeeee po niedzieli nastąpi poprawa, ale to zies #!$%@? go jasny tes wie ... tutaj, tu, tu dołku nie ma,... Niech idzie do #!$%@?!... ty mnie tam wcale nie jeździj i dupy nie zawracaj, idź o,... albo ty, albo ty z babko zyjes, cy z Elko, cy ze mno?... #!$%@? jej w łeb! ...ja nie, ja nie... #!$%@? #!$%@?,... oni dobre i ta babka i ta Elka wsie... Ja jus mam dosyć tego, #!$%@? #!$%@? oni... oni wszystkie, #!$%@?, sie namówili na mnie, sie nie bój,... oni proponowali, ale mnie wyszykować na #!$%@?, tylko Czesiek nie głupi, #!$%@?,... w #!$%@? #!$%@?, świnia #!$%@? przychodzi mnie pod ten o, o, ja to wcale się nie zastanawiał jeszcze raz mnie przyjdzie pod chałupe, to, to powiedziałem, że ukropem ślepie wyparze, #!$%@? się, wcale nie chce znać do końca życia........Tylko ja wróce do Polski, a niech mnie sie pokaze do domu, do mnie, to zobacys, co ja #!$%@?, z nią zrobię ...się okaze za tymi jeziorami, tam żaden #!$%@? nogow nie zagrzeje mnie teraz,... się skońcyło. Nic nie wiem, nic od nikogo nie wiem, tera wysłałem dla Wieśki dwa koperty puste i list wysłałem, bo ona mnie tu Wieśka #!$%@?, zebym ja do końca roku siedział, no co ona do #!$%@? głupia?... Oooooo, koleżanko, ...ja wysłałem w paczce rowerzyk, ten rower, no to oddaj Irce i niech ona mie tu dupy nie zawraca, bo ona to, to Cesiek kup lalke, to Cesiek #!$%@? kup, a Cesiek #!$%@?, będzie #!$%@?ł na wszystkich świętych,... ja tam jej nie gadam i nic nie mówie, tylko zaciskam,... zaciskam zęby tech, którech nie mam, #!$%@?, ... jeszcze,... to jeszcze ona ma krzywde, #!$%@??... to ja jej paniątke zrobił i ja za telefon zap..., #!$%@?ł 141 dolary, jej paniątke zrobiułem, i co dopieru ona zobacy co to Ameryka, a niech nie liczy, #!$%@?, na drapanie na Cześka, bo Czesiek ma swoje dzieci i ma kłopotów do #!$%@?.... Tak, ja jek,... ja spodnie zdejme i nasram w te miejsce, #!$%@?, ja jej kupie lalke, i chyba żywą, jakby się położyła i młodsa była, ... w #!$%@? #!$%@?. Ja jus mam dosyć tego, #!$%@?,... jus mnie to nerwy, a nie..., ja może by buł nie dzwoniuł, ale taka sodoma mnie się śni, #!$%@?, że nie z tej ziemi i spanie nie idzie, ...aa, to #!$%@? mu w szyje jak on żyje,... a ja tam #!$%@?, ja się nie odzywam, ja mam swój rozum, oni majo swój, niech robio, niech na mnie gadajo i cała wieś, a ja #!$%@? ich w dupe wsiech, ...to byś była #!$%@?ęta w głowe tak samo,... O Jezu kochany, ci mówie, #!$%@?, ja tam..., a ja nie pije, ja tylko piwo, ja tylko piwo pije. ...A Nasa..., Panasoniki podostawali dziewczynki,... Panasoniki,... eeee... na uszy, okmeny,... ale chłop jak pojedzie na pole orać, to na uszy sobie założy i nie będzie słyszał, #!$%@?, traktoru. ...#!$%@?,... to..., to ja..., to ja się wykosztował na wszystkie te rupiecie, załatwiał, chodziuł, a oni #!$%@?, tak robio,... niech ich..., taaak... wysrał się goły na róg stodoły, #!$%@?, niech tera mnie kto przyśle o jako pomoc, niech ido wszystkie pod jasno cholere, koniec!, ...to niech idzie, niech idzie i białego zarabia,... #!$%@? mu w łeb! ... Matka!... ty bez majtkow?, ja jus, ja bodaj od razu, zebym mog, to w słuchawke bym #!$%@? wlas... i jus bym buł w Grajewie. ... się nie przejmuj, #!$%@?, niczym! A co, Elke #!$%@? ponoć w Kolnie?... A gdzie ten #!$%@?, #!$%@? ormowiec... A co, a co Dorota nie..., nie gadali o tem zabiciu matki,... no że ja chciałem to #!$%@? zaszczelić? ...Toć tu same grajewiaki, #!$%@?, na Grinpojncie siedzo

#zalesie #emigracja #bekazrozowychpaskow #niebieskiepaski #grajewo #mazury #usa
  • 5