Wpis z mikrobloga

Mieszkam obecnie w przyczepie na Dominikanie, ale aktualnie przebywam na Jamajce na wakacjach. Właśnie wróciłem z ogniska, gdzie spędziłem przyjemnie czas. Moje codzienne życie budzi mieszane uczucia u innych – jedni uważają, że żyję jak menel, inni są przekonani, że prowadzę życie jak w bajce.
W mojej przyczepie brakuje dostępu do wody, dlatego myję się u sąsiadów lub na plaży. Codziennie śmieje się z ludzi, którzy tracą czas na pracę w korpo xD. Pracują pięć dni w tygodniu, od 8:00 do 16:00, nie oszczędzają, a ich życie kręci się wokół pracy, sam stres itp.
Za miesiąc pracy w polsce, tutaj można przez około 6 miesięcy żyć jak król. Osobiście pracuję tylko dorywczo, co pozwala mi cieszyć się życiem na własnych warunkach. Pale cygara, trawe, korzystam z dobrodziejstw natury, piję rum i kawę, słucham ulubionej muzyki. Codziennie poświęcam czas na treningi i relaks na plaży.
Patrząc na to, jak wyglądałoby moje życie w Polsce – codziennie podróż rowerem do pracy, płacenie składek na ZUS – cieszę się, że wybrałem tę nietypową drogę. Życie na Karaibach daje mi szansę na pełne korzystanie z chwil i cieszenie się prostotą życia.
Beka z was #przegryw #blackpill #pracbaza #korposwiat #pracait Przed wami otwiera się cały świat, a wy wybieracie prace niewolnika w Korpo xD.
wielkifanrapu - Mieszkam obecnie w przyczepie na Dominikanie, ale aktualnie przebywam...

źródło: summer-portrait-woman-hat-looks-sea_81863-59

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu: zastanawia mnie kwestia ubezpieczenia, żyjesz sobie jak menel - spoko ale co by się stało jakby cię coś je-bnęło albo dostałbyś wylewu. 100 tysięcy długu do spłacenia wtedy? xd
  • Odpowiedz