Wpis z mikrobloga

@deziom: Linkowanie demografii miami z wikipedii i totalne ignorowanie faktu że miami jak i cała floryda to jeden z najpopularniejszych kierunków na "spring break" dla studentów.

Dosłownie wystarczy wpisać "miami beach spring break" i wejść w grafikę, sytuacja wygląda identycznie jak na trailerze
Areooo51 - @deziom: Linkowanie demografii miami z wikipedii i totalne ignorowanie fak...

źródło: Miami-Beach-declares-state-of-emergency-as-mayor-considers-ending-Spring-Break

Pobierz
konserwy wszędzie widzą to na co mają uczulenie, polskie konserwy są rasistami to wszędzie im przeszkadzają czarni, czytam sobie reakcje i amerykanie jakoś nie widzą problemu


@MisPluszowyZWadaWymowy: ja np. jestem konserwą (za rasistę mogli by mnie zbanować ( ͡° ͜ʖ ͡°)) a murzyni w GTA mi absolutnie nie przeszkadzają

Tutaj wychodzi raczej kwestia tego że Supra nigdy nie był nawet w Londynie, a co dopiero mówić o
@deziom oglądałem zwiastun kilkukrotnie i nawet nie zwróciłem na ten "problem" uwagi dopóki nie wszedłem na wykop, niesamowite XD
Wklejanie statystyk demografii Miami żeby udowodnić jak nierealistyczna jest gra, która w poprzedniej odsłonie pozwalała przeprowadzić napad na bank w stylu Neda Kelly mordując przy tym połowę lokalnych oddziałów policji jest fascynujące
@deziom: Wykopki maj problem, z murzynami na plaży w Miami, ale jak tam byłem nie raz i tak to właśnie wygląda: skuterki, masa głośnych młodych czarnych gangsta-wannabe, biali siedzą w pracy albo przybytkach typu Bentley Jachting club. W USA masz 14 dni urlopu plus kult #!$%@?, to o jakiej plaży za dnia my mówimy. Jedyne co to ludzie na trailerze są zdecydowanie zbyt chudzi.
@deziom: swoją drogą, zawsze jak ktoś mówi że "murzynów jest za dużo" co ciekawi mnie po pierwsze ile powinno ich konkretnie być żeby mieścili się w limicie, a po drugie czy limity muszą być tak aplikowane żeby ludzie w każdym momencie tworzyli mieszaninę homogeniczną, w sensie nieważne jakiego miejsca i sytuacji byłby widok w trailerze, to czarnych zawsze byłoby konkretnie X xD
@deziom: moze tobie nie przeszkadza wymazywanie swoich z rzeczywistosci, ale normalnym ludziom przeszkadza. Niech zgadne, ty sie nie czujesz czescia zadnej wspolnoty bo tak ci w telewizji powiedzieli wiec hehe masz to w dupie?
Wspolczuje, najgorszy rodzaj NPCta