Wpis z mikrobloga

@CosyGrave:

ogromna nadreprezentacja murzynów w mediach, wciskanie na siłę niebiałych i usuwanie białych, nawet w ich kulturalnej spuściźnie i filmach historycznych

Lewactwo:...

prawaki zwracają na to uwagę

Lewactwo: haha patrzcie prawak jaki gupi przeciez to jest wporzondku co rasistom jestes hehe
  • Odpowiedz
@CosyGrave: hahaha też zwróciłem na to uwagę, w sensie dopiero po tym jak wypok się zesrał, ja w to zagram i nie będę się tym w ogóle przejmował, generalnie, to ma też specjalny zabieg żeby ludzie zwracali na grę uwagę (przez rzekomą kontrowersję) i więcej się o niej mówiło, podobnie jest przy produkcjach Netflixa,
  • Odpowiedz
A mi się właśnie podoba, że w GTA pokazana jest czarna kultura, czyli wszędzie grubasy trzęsące dupami, gołe klaty, nieostrożne jeżdżenie, czyli czysto zwierzęce zachowania :)
Gdybym był czarnuchem to bym się na Rockstar #!$%@?ł, że pokazują to, czego pokazywać nie wolno :D
  • Odpowiedz
@CosyGrave: z takich powodów przestałem wchodzić na ten portal i to jest zajebista okazja żeby o tym przypomnieć w komentarzu: leczcie się na łby wykopki, a tych normalnych pozdrawiam
  • Odpowiedz
Ostatnia jaką pamiętam to jak się przegrywy miały ból dupy o to, że Aloy bohaterka Horizona ma włoski na policzkach. Według nich to była wciskanie baby z broda do gry


@Kiedys_Mialem_Fejm: Dlaczego kłamiesz? Lewackie płatki śniegu się zesrały, bo była zbyt idealna, to ją pogrubili i owłosili w kolejnej części, bo tak nje wyglonda brawdziwa k0bieta! xD
  • Odpowiedz
@CosyGrave: no i bardzo dobrze trzeba pilnować dyskryminacji w dwie strony. A przepraszam bardzo środowiska lewicowe i rasy z drugiej strony licząc to ile kobiet a mężczyzn jest w danej korporacji czy ilu białych jest w danej firmie to co robią? Nie liczą? Nie widzę powodu dla którego nie miałoby to działać w dwie strony. Masz wybiórczą logikę. Dyskryminacja w grze takiego kalibru jak GTA to poważny temat
  • Odpowiedz
jak komuś się chce to co Cię to boli?


@OpowiedzMiCos: Nie, tylko zaskakuje to, że istnieją jaskiniowcy będący negatywnie nastawieni do osob z innym kolorem skóry, żenada - gdyby na przykład była przytłaczająca ilość białych, nie byłoby dla takich klaunów żadnego problemu, wszystko byłoby ok - ale czarnoskórzy już są be XDDDD
Jak kogoś bawią takie zabawy to polecam zając się liczeniem tego jakim odsetkiem NPC są baby na wrotkach w
  • Odpowiedz