Wpis z mikrobloga

I tak to się powoli żyje na tej poczcie... Paczka wyjechała w piątek z Warszawy, trasa 20 km i dalej nigdzie nie przyjęta.
W ostatnich latach miałem otrzymać Pocztexem 4 przesyłki, z czego 3 przyszły grubo po ponad tygodniu. Customer Service jest taki, że po 14 dniach dostaniesz odpowiedź, że paczka już dotarła. Unikam jak mogę, ale czasami nie ma innej opcji... W tym czasie zamówiłem już setki przedmiotów innymi przewoźnikami i problem był dosłownie raz, opóźnienie 2 dni FedExem, ale to był rower więc trochę niestandardowa przesyłka.
Sprzedać, zaorać, zlikwidować, cokolwiek...
#pocztex #kurier #przesylki #poczta
acars - I tak to się powoli żyje na tej poczcie... Paczka wyjechała w piątek z Warsza...

źródło: image_2023-12-05_151005961

Pobierz
  • 4
W tym czasie zamówiłem już setki przedmiotów innymi przewoźnikami i problem był dosłownie raz, opóźnienie 2 dni FedExem, ale to był rower więc trochę niestandardowa przesyłka.


@acars: No widzisz, a ja najwięcej problemów w życiu miałem z InPostem. I co zrobisz? Nic nie zrobissz, najwięcej zależy od ludzi obsługujących Twój konkretny obszar. Nie ma "najlepszej firmy kurierskiej", za to wszystkie wiecznie dostają komentarze, że są tą najgorszą. ( ͡° ͜