Wpis z mikrobloga

  • 181
@Pimenistka: Obrazek górny przedstawia kobietę skrobiącą oblodzoną szybę pojazdu. Obrazek dolny przedstawia Kaję Godek, polską aktywistkę antyaborcyjną. Poniżej widoczny jest napis „Co tam skrobiesz?”.

Komizm polega na grze słów: „skrobanie” szyby pojazdu zestawione jest ze „skrobanką”, czyli potocznie zabiegiem ginekologicznym polegającym na wyskrobaniu jamy macicy w celu usunięcia tkanek płodowych.

Mam nadzieję, że pomogłem.
  • Odpowiedz
  • 17
@Pimenistka teraz ja nie rozumiem o co ci chodzi xd odniosłam się tylko do twojego komentarza że nie łapiesz żartu, potem gdy pan @xgre wyjaśnił go na chłodno, niczym czat gpt, ty napisałaś że słabe jest szydzenie z poglądów XD wtf kobieto xd
  • Odpowiedz
lobbowanie za tym by zabijać zdrowe dzieci jest słabe


@Pimenistka: Nazywanie embrionów/płodów/zarodków dziećmi przy temacie aborcji to trochę tak jakby przeciwnik kary śmierci mówił że prawo w USA pozwala na mordowanie samotnych matek albo polscy żołnierze podczas kampanii wrześniowej strzelali do ludzi. Manipulacja językiem tak aby aborcja się kojarzyła z zabiciem małego dziecka bawiącego się na placu zabaw. To jest dopiero słabe.
  • Odpowiedz