Wpis z mikrobloga

#lego #legotechnic #legozesmieci

Jest kolejny kozak na dzisiaj -8841
Niestety cena nie byla "ze smieci" :(
Mily pan chcial 35 euro, udalo mi sie zejsc do 30 plus Jenga w gratisie. Chyba te wszystkie tanie zakupy sie na mnie zemscily ale nie moglem zostawic tego w sklepie gdyz stan jak na rok 1983 jest praktycznie idealny.
Wieczorem lub jutro sprawdze czy sa wszystkie klocki bo niestety istnieje ryzyko ze beda braki
beroslaw - #lego #legotechnic #legozesmieci 

Jest kolejny kozak na dzisiaj -8841 
Ni...

źródło: temp_file9163189592802109958

Pobierz
  • 10
nieśmiało zapytam. skąd Ty wyszukujesz takie jarzyny ?


@Aguirre_gniew_brzozy: Zapewne mieszka w kraju gdzie za każdym rogiem nie czyha 100 byznesmenów którzy szukają rzeczy za bezcen aby je później odsprzedać na łoeliksie za 3x tyle, więc takie perełki w sensownych cenach są o wiele bardziej dostępne dla zwykłych śmiertelników
  • 4
@Aguirre_gniew_brzozy @Dizel_AHTUNG

Irlandia. Najwięcej udaje mi się znaleźć w tzw Charity lu Trift Shop- sklepy charytatywne. W większości właściciele lub sprzedawcy wolontariusze mają w dupie za ile sprzedaja dany towar. I tak dostają to od ludzi za darmo którzy oszczędzają na wywozie "smieci". Są wyjątki tak jak dzisiaj gdzie właściciel odrobił pracę domową i wycenił zestaw dość porządnie. Gdyby tego nie zrobił prawdopodobnie kupiłbym to za max 5 euro. W każdym małym
  • 3
@Aguirre_gniew_brzozy jasne ! Kiedyś usiądę przy piwie i może założę tag na takie sklepy lub znaleziska. Jak pisałem, jest to takie moje male hobby i coś co sprawia mi niezła radochę. Znajomi wiedza że mam takie "wycieczki" i jak coś potrzebują to "Ty beroslaw , ty tam po tych czarity szopach jeździsz, jak byś widział xyz to weź mi kup" . Nie zawsze się udaje , czasem i dwa i trzy tygodnie
beroslaw - @Aguirregniewbrzozy jasne ! Kiedyś usiądę przy piwie i może założę tag na ...

źródło: temp_file6256300151319731685

Pobierz
I tak dostają to od ludzi za darmo którzy oszczędzają na wywozie "smieci".


@beroslaw:W polsce zwęszyli biznes i potworzyli firmy które zawodowo zajmują się opróżnianiem domów/zabieraniem "śmieci" np po zmarłych starszych osobach, z myślą aby właśnie zarabiać na tych śmieciach bo ludzie nie mają pojęcia o wartości tego co mają lub gdy rodzina chce opróżnić mieszkanie po dziadku i nawet sobie nie zadadzą trudu aby sprawdzić czy w skarpecie nie ma