Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel to, że ciemno to jeszcze uj ale to piermandolenie o niczym. Zero jakiegokolwiek merytorycznego podejścia do tematu miejsc, które zwiedza. Ciągle teksty typu: tu macie coś takiego, tam jakieś takie coś tam wiecie o co mi chodzi itp itd. Nie każdy musi być Makłowiczem ale qrła, 10 minut w Wikipedii wystarczy.
@jerzu70: @corbin dokładnie, gość leje wodę i korzysta przy tym ze swojej bogatej niewiedzy i ignorancji, opisuje na żywca to, co rzuci mu się w oczy i to w sposób iście przedszkolny: - Tu jakaś górka, o tam rośnie por ale to wonio, tam w tle budynek pewnie tam mieszkają, a tu jak w Krakowie, a tak w ogóle to zwijam do Polski na święta, bo przesiedziałem 13 dni czekając na
@zdrajczyciel: Tak mało ode mnie wymagaliście a i tak zawiodłem.... :D Ale i tak najlepszy jest typ od merytorycznych wypocin, siedzi ogląda te filmy i sie wku*wi....a że jakiś 5 słów o jakiś kamienicach czy tam o czymś nie powiem.

OBIECUJE w następnym filmie wkleje screenshoty z wikipedi żeby se mógł poczytać może typ dzięki temu oszczędzi na sesji u psychologa :D