Wpis z mikrobloga

@Dupeczka304: w bitomacie mozesz, przy prowizji okolo 9-10%. W kantorze kanga wymienisz anonimowo za 4%, jeśli jestes z wrocka to zapraszam do kontaktu, jesli z innego miasta to proponuje zapoznac sie z ich oferta. W kazdym razie nie musisz sie nigdzie rejestrowac i w polsce nie wyplacisz z nizsza prowizja.
  • Odpowiedz
@DestroyersPL:
jakos nie rozumiem Twojego toku rozumowania, zamiast podzielic sie informacja, dzieki czemu mirki moglyby sobie wymieniac krypto taniej, to Ty trzymasz to w wielkiej tajemnicy, bo konkurencja sie dowie... Spodziewasz sie ze wysadze ich w powietrze czy co? ( _)
  • Odpowiedz
Ostatni raz Ci to wytlumacze, łopatologicznie, bo czuje ze trace czas na trola. Mowie teze A, przychodzisz tutaj i negujesz moja teze A, nie masz zadnych dowodow, nie masz nic, jedynie kazesz mi szukac dowodow przeciw tezie A, przypominam - dowodow, ktore szukalem, i ktorych nie znalazlem, wiec wg mnie, nie istnieja. Ty twierdzisz ze istnieja, ale nie masz nic na potwierdzenie wlasnych slow. Z czego wynika ze... stracilem czas na bezproduktywna
  • Odpowiedz