Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
inb4: za dużo wykopu się naczytałeś incelu, mizoginie !111!!!111

Czy też tak macie, że po latach doświadczeń i obserwacji nie potraficie spojrzeć inaczej na relacje męsko-damskie, niż na zasadzie wymiany korzyści? I nie mam tu na myśli korzyści typu, że dobrze z kimś spędza się czas, bo to bajeczka dla dzieci i bluepillowców.

Jak tak teraz wejdę czasem na fejkowe konto na FB i poprzeglądam jakieś profile znajomych, albo obcych mi ludzi, i widzę zdjęcia par z podpisem typu "to jest miłość, od wielu lat razem", to tak naprawdę widzę tam po prostu książkowe definicje blackpilla, albo redpilla.
Idę przez miasto i to samo, w zasadzie to rzadko jakieś błędy systemowe się wkradną i widzi się jakieś bugi typu baba wyższa od chłopa, albo baba prowadzi pojazd, a chłop w miejscu pasażera, ale jak wspomniałem to są bugi, czyli tak naprawdę bardzo rzadko spotykane sytuacje.

Pamiętam jakie było moje duże zdziwienie jak jedna znajoma odmówiła mi pójścia ze mną na studniówkę, bo powiedziała, że jest wyższa ode mnie (o jakieś 3 cm) i będzie to źle wyglądało. Pomyślałem sobie "ohui tu chodzi, przecież chodzi o zabawę, a nie o potwierdzenie blackpilla (którego jeszcze wtedy nie znałem), c'nie" XD

Teraz nawet nie chce mi się startować do jakichkolwiek bab znając ich naturę i, że to wszystko opiera się na wymianie korzyści, a baby to największe hipokrytki jakie chodziły po TEJ ziemi, nawet większe od katolików.

#blackpill #zwiazki #takaprawda #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy też tak macie, że po latach doświadczeń i obserwacji nie potraficie spojrzeć inaczej na relacje męsko-damskie, niż na zasadzie wymiany korzyści?


@mirko_anonim: prawda jest taka, że jak się lepiej przyjrzeć, to każda relacja polega na wymianie korzyści. tak samo jest z relacjami pomiędzy znajomymi, pomiędzy pracownikiem i pracodawcą, pomiędzy sąsiadami, pomiędzy kociarzami i kotami, a nawet pomiędzy rodzicami i dziećmi (rodzice zyskują satysfakcje i spełnienie, dzieci to wiadomo).

Teraz
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: Zgadzam się ale dodałbym jedną rzecz - jedną z ról religii czy kultury było balansowanie naturalnego darwinizmu ludzi z dobrem grupowym. W Japonii miałeś kodeks samuraja, wiele kultur promowało honor, lojalność i tak dalej. Wiadomo, że w praktyce bywało z tym różnie ale zjawisko występowało.

Obecne czasy i to przyszło z ameryki lat 60 to jest całkowity darwinizm. Ten darwinizm widać w konsumpcjonizmie (wszystko jest transakcją) i ta ideologia
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kosmita, męczy, ale co mam zrobić? Udawać, że tak nie jest i grać w tę grę, że baba pierdzi o tym, że wszystko co gada blackpill, redpill to fejk, ale sama żyje według tego co spisali?

Mnie męczy najbardziej zakłamanie bab. Taki fajny mem widziałem, gdzie ktoś tam leżał pod respiratorem i był podpis "kobieta, która musiała przeprosić i przyznać rację mężczyźnie".

Taka prawda, baba to taka
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @czescmampytanie, spłycasz sprawę pisząc "każda relacja...". Kolegów dobierasz do koloru butów jak baba chłopa, czy może, dlatego, że dobrze dogadujesz się z kimś, kociarze kolegują się, bo łączą ich koty, a nie, że ktoś tam zarabia 2 średnie krajowe.

Hiperbolizujesz, że niby powinienem zagadywać do najgorszych pasztetów, bo baba, która ma 178 cm wzrostu powiedziała, że moje 175 będzie wyglądało dziwnie na studniówce xD. A zapytałem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @czescmampytanie, zapomniałem dopisać, że po tym jak zapytałeś mnie o Matkę Teresę z Kalkuty to pomyślałem, że troszkę potrolluję i napiszę o tej paszteciarze.
Przy jej zachowaniu to aniołek jestem i pójdę do nieba, a święty Piotr rozłoży mi czerwony dywan jak będę tam wchodził.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @janciopan, masz na myśli między innymi tę religię, która jedyne co uczyła ludzi to strachu? Mój ojciec, który wywodzi się ze wsi pamięta jeszcze jak księciunio prowadził msze po łacińsku. Ciekawe czemu prowadzono przez wieki msze w tym języku...

Mówisz o tej religii, która dopiero niedawno, bo kilkadziesiąt lat temu zlikwidowała indeks ksiąg zakazanych?
Mówisz o tej religii, która za pieniądze odpuszczała ci grzechy?
Mówisz o tej religii,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

masz na myśli między innymi tę religię, która jedyne co uczyła ludzi to strachu?

Tak bo działanie na strachu jest skuteczne. Prosty przykład:
a) możesz w sumie robić co chcesz, boga nie ma, zasad nie ma, mamy jedno życie
b) bój istnieje, jak będziesz się źle zachowywał to trafisz do wiecznego piekła albo innego odpowiednika, zostaniesz osądzony
  • Odpowiedz
baba pierdzi o tym, że wszystko co gada blackpill, redpill to fejk, ale sama żyje według tego co spisali


@mirko_anonim: Jakie to ma znaczenie co ona mówi? Po jakiego wała z nią o tym rozmawiasz? Kogo interesuje jej zdanie na ten temat?

Mnie męczy najbardziej zakłamanie
  • Odpowiedz
@kosmita:

Włazicie w najbardziej zaśmiardłe dziury rzeczywistości... ig, tinder, badoo i macie pretensje że laski zachowują się jak się zachowują.

Moim zdaniem to jest cope i to srogi, w tym roku miałem kolejną sytuację, że szara myszka która miała chłopa się do mnie lepiła, zlałem ją to się na mnie obraziła. Ja chłop 5-6/10, ona 3-4/10.

Gadanie, że tindery i badoo to ściek to cope. Fajnie sobie wyobrażać, że masz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @janciopan, więc skoro działanie na strachu jest skuteczne to pewnie najbardziej pożądani mężczyźni na świecie to bojaźliwe ci*ki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na strachu to jedynie kogo uzyskach to posłusznego NPC i na tym zależało KK, zresztą każdej władzy na tym zależy.
Dziwne, że dopiero jak pokażesz jako chłop jaja to ludzie zaczynają cię szanować. Ale przecież działanie na strachu jest skuteczne.

Więcej przykładów nie chce mi
  • Odpowiedz
tindery i badoo to ściek to cope


@janciopan: są osoby bardziej i mniej zaburzone, i środowiska w których takie bardziej zaburzone osoby mają okazję znaleźć to, czego szukają. Te media to idealne środowiska dla lasek z narcystycznym zaburzeniem osobowości. Z innymi zaburzeniami także, ale z tym przede wszystkim.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to co piszesz to czyste wyparcie

Kolegów dobierasz do koloru butów jak baba chłopa, czy może, dlatego, że dobrze dogadujesz się z kimś, kociarze kolegują się, bo łączą ich koty, a nie, że ktoś tam zarabia 2 średnie krajowe.


istnieją zarówno puści faceci jak i kobiety z zasadami, więc traktowanie facetów jako jakichś nadludzi nie ma sensu. Co do meritum posta, to napisałem ci żebyś się lepiej przyjrzał. dobrze dogadujący się
  • Odpowiedz
@kosmita: Sam miałem dziewczynę która się przyznała że zdradziła swojego chłopa z dwoma facetami jednej nocy ( i nie nie poznałem jej przez appkę randkową). Kiedyś w internecie pisałem to co przeżyłem i też opowieści lasek z którymi byłem to mi zarzucali, że kłamię bo to tak surrealistycznie brzmi.

No jest syf i można udawać, że syfu nie ma ale syf jest koszmarny. Można dyskutować czy kiedyś było lepiej ale
  • Odpowiedz
dowody są jasne


@janciopan: .. i nie potrzeba więcej. Rób swoje, przestań udawać męczennika, w takim samym świecie żyje prawie 8mld ludzi. Nie mówię że masz udawać że jest cacy, tylko jeśli masz się za inteligentnego adaptuj się do tego co wiesz i idź dalej.
  • Odpowiedz