Wpis z mikrobloga

@Wrrronika: Ja ostatnio miałem zajawkę, by uczyć się o ptakach, które są wśród nas, lub łatwo je spotkać.
Może dla kogoś wiedza bezużyteczna, ale ja mam frajdę jak widzę ptaka i wiem jak się nazywa i jakie ma zwyczaje, upodobania, jakie głosy wydaje i ogólnie podstawowe informacje na jego temat.
Większość z nas widzi coś czarnego w parku z daleka i nie ma pojęcia czy to Wrona, Gawron, Szpak a może
@Wrrronika: marki i modele samochodów jeszcze czasami da się rozpoznać, ale skąd inni faceci wiedzą ciekawostki o ich modelach silników, albo jakie usterki są typowe dla konkretnych modeli? Serio, skąd?! Siedzą po nocach na forach dla wszystkich modeli po kolei i czytają to?
  • 0
@Ranger: no to tak jak w sumie z militarowcami xD
Kto normalny zna tyle szczegolow o czolgach?

Chociaz bardziej mnie ciekawia autysci - pociongisci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogolnie fanatycy i miłośnicy czego kolwiek to bardzo ciekawy typ ludzi
Z jednej strony zazdroszcze, bo miec taka pasje ktora cie tak napedza i przynosi radosc to mega fajna sprawa
Szcxegolnie jak ktos to w pieniadze potrafi potem obrócić
Kto normalny zna tyle szczegolow o czolgach?


@Wrrronika: tylko to jest akurat ich hobby - a z autami to jest tak, że chyba większość facetów zna te ciekawostki, bo często na jakichś weselach, itp., temat w grupce facetów schodzi na samochody i większość się jest w stanie kłócić o to, ostatnio nawet się o to prawie pobili, bo jakieś Audi to cośtam xD
@WuKaeR: Jezeli chciesz materiał o Krókowatych, to szybko i przystepnie tłumaczy pan Piotrek Horzela.
Zresztą polecam jego kanał, fajnie opowiada o lesie, jak chociażby jak się odnaleźć na podstawie słupków leśnych, albo jak leśnicy znakują drzewa, co te symbole oznaczają, bardzo pozytywny gość.
Tu masz film o Krukowatych w mieście:
https://youtu.be/ui8iu9COl6g?si=fuepEWGBfcbBJOvE
@Ranger
Wielu ludzi sprawdza jakieś objawy samochodu w internecie, gdy coś się psuje i potem tymi rewelacjami dzielą się w swoich gronach. Sam czasami jak wpadam do mechanika, to z czystej ciekawości zagadam o jakiś samochód na warsztacie i też się czegoś dowiem. Poza tym wielu ludzi po prostu lubi mechanikę, a przez to, że nie stać nas na nowe auta, to szukamy w necie tych najmniej awaryjnych, no i w ten