Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś speca do zrobienia strony internetowej sklepu, coś prostego sprzedaż wyrobów własnych plastry z drewna, sklep nie jakiś wypaśny strona typu gdzie sam mógłbym sobie wrzucać asortyment i edytować co chce sprzedawać , płatność Blikiem i przelewy coś prostego :)

Jak ktoś byłby zainteresowany piszcie od razu na prv :)

#sklepyinternetowe #programowanie #programista15k #internet #wordpress #sklepinternetowy #woocommerce #ecommerce #stronywww
  • 11
  • Odpowiedz
myślę że taki jak będzie potrzebny ;)


@patoologiaa: nie no, serio, jakie środki jesteś w stanie przeznaczyć na uruchomienie i ile rocznie chcesz przeznaczyć na utrzymanie?
  • Odpowiedz
  • 1
@eloar: ciężko mi powiedzieć naprawdę dlatego zapytałem i chciałbym wiedzieć ile coś takiego podstawowego może kosztować :) wiem że można zrobić to za 10tys i 1 tys tylko chodzi o jakość wykonania :)
  • Odpowiedz
@patoologiaa: No jak zamierzasz uruchomić płatności Blikiem to już sam fakt, że musisz zrobić:
- regulamin strony internetowej
- regulamin sklepu
- politykę prywatności RODO

Tym się przecież programista za 1-2k nie będzie zajmował.
  • Odpowiedz
@patoologiaa: ale możesz to policzyć jakie koszta miesięczne możesz przełknąć dla zwiększenia zasięgu swojego produktu. Generalnie zainteresuj się może jakimiś usługami współdzielonymi jak shopify.
  • Odpowiedz