Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony Szkoda mi Nicoli i Sary. Mam nadzieję że one płaczą nad sobą. Nad tym że zostały upokorzone przed kamerami a nie dlatego że będą tęsknić za tymi lovelasami za 5zł.
O ile jeszcze mogę jakoś zrozumieć, że Sara poczuła się zbyt bezpiecznie w obcięciach Chada, (ktory swoją drogą zaraz Chadem byc przestanie bo koszule na brzuchu coraz gorzej wygladają), to kompletnie nie rozumiem zaangażowania Nicoli. Goofi wielce dojrzały mężczyzna będzie mówił że ona się zachowuje jak dziecko xD. Mógł już zamknąć mordę. Fajne dziewczyny, trzymam kciuki za to, że ułożą sobie życie:)
  • 8
wysoki niebrzydki na tle innych się wyróżnia

@NaNicTo: Ale Chad to określony typ faceta. Nazywanie tak każdego chłopa, który wyróżnia się na tle kulfoniej konkurencji to tak jakby przyrównywać do Pameli Anderson każdą laskę, która Ci się podoba XD Może się nie znam, ale chyba nie tak to działa? Tak samo z Arturem i jego ksywką. "Chad" to konkretne wyobrażenie mężczyzny. Kwadratowa szczęka, ciało atlety, poukładane w głowie i zdrowa pewność
@PepikPL: akurat on mi pasuje do Chada najbardziej ze wszystkich edycji myślę że nazywamy go tak dla uproszczenia. To są realnia rolnikowe a nie Klaudiuszowo Tinderowe. Ładne dziewczyny do niego lgnęły mimo tego że chłop nie ma w sobie nic interesującego i nie umie z nimi gadać i postępować. Wyobraźcie sobie, że zachowywałby się tak samo a miał wygląd Dahmera z poprzedniej edycji... wywoływałby politowanie a nie porządanie np. u Oli.