Wpis z mikrobloga

#polityka #wybory #sejm Nie jestem za PiS i nie interesuje się zbytnio polityką, ale wydaje się, że najbliższe 4 lata będą ciężkie dla przeciętnego Polaka.. Tak naprawdę to powrót do okresu rządów 2007-2015, kiedy ponad 2,5 mln osób bylo bez pracy, na nic nie było pieniędzy, a miliony osób planowało emigrację z zielonej wyspy Herr Tuska... Warto dodać, że podwyżki emerytur były na poziomie 2 (słownie:dwóch) złotych, a wiek emerytalny wynosił 67 lat.. Można o tym wszystkim pisać w nieskończoność, sami wiecie.. Trzeba naprawdę być głęboko naiwnym, żeby ponownie zagłosować na tych samych ludzi co w 2007 roku..
  • 57
@Balonowy21: tak, niemieckie/amerykańskie korporacje zaczęły stawiać u nas swój przemysł bo zkliwidowali umowy śmieciowe. XD Swoją drogą kiedy? Bo jeszcze 4 lata temu pracowałem na umowie o dzieło (fake UoP) :)

Dobrobyt buduje się poprzez klasę średnią.

Tak, za Tuska powstała infrastruktura którą zaczęła przyciągać zagraniczne firmy. Bez infrastruktury nie ma np przemysłu.
@unlucky_: Wskaźnik big Maćka nie jest do końca wiarygodny.. Zajrzyj na wikipedie wpisując placa minimalna tam jest tabelka, która uwzględnia ceny z bodajże 2020 roku i liczy siłę nabywcza widać że ona urosla..

@unlucky_ Nie że zlikwidował umowy śmieciowe tylko ze wprowadził minimalna stawkę.. Co do infrastruktury za Tuska to fakt zaczęła powstawać, ale tylko dzięki pieniądzom z UE.. Za pisu również takowa powstawała i nie zwolniła tempa, prawda? ;)

@
@Balonowy21: Finanse są pudrowane, dług jest ukrywany na najróżniejsze sposoby. Jeszcze przed wyborami NBP mówiło że będzie mieć nadwyżkę, teraz raportują olbrzymi dług. Mamy niezwykle wysoką inflacje nakręcaną przez chociażby błędne decyzje prezesa NBP który zamiast pilnować wartości waluty spełniał partyjny przekaz. Niezwykle wysokie ceny energii bo przez 8 lat nikt nie podumał że będąc w UE warto jednak mieć coś więcej niż elektrownie na węgiel, no ale pieniądze ze sprzedaży
@Balonowy21 Zgadzam się całkowicie. Nie popieram PiSu, ale uważam że PiS jest absolutnie najlepsza partią, która robi wszystko dobrze i każdy powinien na nią głosować. Chciałbym też zaznaczyć, że jestem zwolennikiem totalnej opozycji i uważam, że jest to banda zjebów i zdrajców i tylko skończony kretyn mógłby ich popierać.
ale wydaje się, że najbliższe 4 lata będą ciężkie dla przeciętnego Polaka..


@Balonowy21: tak, będą. Wyjdzie na jaw skala #!$%@?ństwa, jakiej dopuścił się pisi rząd, by utrzymać bańkę swojej genialności. I wyjdzie na jaw, jak bardzo musimy wbić zęby we własną dupę, by to udźwignąć. I nie, nie będzie to wina, jak uroczo powiedziałeś "herr Tuska"
@Suheil-al-Hassan najlepsze jest to, że młodzi wyborcy Tuska zaczynają być bardziej agresywni od tych starych babek zapatrzonych w Kaczyńskiego. Obrażanie ludzi, bo ma inne zdanie, a jak mówisz takim przyglupom, że nie widzisz dobrej opcji i pis=po to i tak zostaniesz okrzyknięty pisiorem, konfederatą, albo "#!$%@? synetrystą". Wam się #!$%@? oczy otworzą jak mi się zamkną. Niech wam będzie, że KO/PO to SUPER PARTIA! Wielu z was oznajmiało, że przestało mieć kontakt
M.....8 - @Suheil-al-Hassan najlepsze jest to, że młodzi wyborcy Tuska zaczynają być ...