Wpis z mikrobloga

@Gonzzo: bo to bardzo ważny promil, wyobraź sobie że kilka godzin po incydencie twój list czyta 2 najważniejsza osoba w Polsce na posiedzeniu sejmu, czy tak samo by się stało gdyby pogrzeb twojego ojca zakłócił jakiś lewak? Nie sądze.
  • 1
@MatthewDuchovny: przecież to jest głupie xD to że świecznik stoi w Warszawie ma oznaczać że w Szczecinie nie będzie antysemityzmu? Czy ten śwoecznik powstrzymał przez ostatnie xx lat stronę izrealską przed oskarżaniem Polskę o antysemityzm?

Dlaczego on ma stać w sejmie? Przecież to jest równie idiotyczne co gaszenie go gaśnicą.
@Gonzzo: bo to jest ten jeden z argumentów przeciwko propagandzie światowej jakoby Polska była antysemicka? m in polskie obozy zagłady itp.?

Ci którzy tak mocno się oburzają tymi świeczkami. Tak was boli zapalanie świeczki co roku od 17 lat?
  • 0
@bo-banley: zgadzam się. Przy czym zrozumiał bym obecność symboli najpopularniejszych religii. Dlaczego odbywa się uroczystość w sejmie dotycząca akurat tej religii? bo tutaj popularnością tego nie można wytłumaczyć.
  • 0
@Eremites: mnie nic nie boli, jakich Was? Nie byłem świadomy że taki obrządek jest organizowany, więczadaję pytanie.
To nie jest tak, że sobie stoi świecznik w rogu holu od 17 lat, tylko tam przychodzi Rabin i robi jakieś czary mary.

Twój argument mnie jakoś też nie przekonuje, dlaczego w sejmie? Dlaczego nie Koran, żeby nie być na arenie międzynarodowej islamofibami i inne symbole innych religii? W czym ta świeczka nam pomogła?