Wpis z mikrobloga

#pokapake #wykopaka
Czas i na moją wykopakę! Formuła Gold.
Nie powiem, że nie smiechłam srogo odbierając paczkę z paczkomatu! Papaj na całej powierzchni zwracał uwagę!
Bardzo się starałam, aby przy otwieraniu paki nie zrobić kuku temu JP, bo teraz ponoć są jakieś papajokomando wsadzające do sztumu za obrazę ww.
W środku wszystko pięknie zapakowane, ale niektóre rzeczy poznałam jeszvze przed otwarciem - taki ze mnie detektyw;).Tj. Kalendarz i zabawkę dla kotów. No ok, zabawkę dla kotów wyniuchały one same, dosłownie kradnąc mi tę paczuszkę!
Otrzymałam też zestaw do spędzania czasu pod kocykiem - herbatę, Kocyk, ciepłe skarpety (jedną parę od razu stary mi skradł) I miskę do popcornu. Do pracy przypinki do fartucha, do roślin nawóz i chyba te czarne rolki (nie mam pojęcia, co to jest :p). Sporo nietypowych słodyczy (tak mam w opisie) I 2 klucze do gier na stream. Nie znalam ich wczesniej, ale mój niebieski twierdzi, że to dobre gry :p
Dziękuję Mojemu Mikołajowi @Fishuuu
Wesołych Świąt!opis odnośnika
Iriya - #pokapake #wykopaka
Czas i na moją wykopakę! Formuła Gold. 
Nie powiem, że ni...

źródło: 20231213_101356

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Fishuuu


@Iriya: cholibka, niewyraźnie się pisze ręcznie "r" po "uu" xD

No ok, zabawkę dla kotów wyniuchały one same, dosłownie kradnąc mi tę paczuszkę!


@Iriya: Mój kot niestety na kocimiętkę w ogóle nie reaguje, leżały sobie te zabawki w pokoju luzem kilka dni to żadnej reakcji xD
Przeznaczenie czarnych rolek już wyjaśniłem w anonimowych wiadomościach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz