Wpis z mikrobloga

Cała akcja z Braunem i euforią kucy, którzy odmieniają teraz słowo żyd przez wszystkie przypadki, jako pełne wytłumaczenie tego co się wczoraj w sejmie odwaliło po praz kolejny pokazuje, że jest to środowisko zwykłych przygłupów.

Po pierwsze, tu kompletnie nie chodzi o to, czy Braun zgasił żydowskie świeczki, czy lampki na choince czy cokolwiek innego. Chodzi o to, że typ zachował się jak zwykły przemocowy schizofrenik, który zaatakował fizycznie innych ludzi, pogwałcił powagę sejmu, a także zrujnował wydźwięk tego historycznego dnia na który czekało prawie 12mln ludzi. Zniszczył nawet to co w ostatnich tygodniach wypracowała sobie sama Konfa. Wy po prostu wprost popieracie przemocowe i bandackie zachowanie, a jako glejt dajecie sobie to, że temat dotyczył chanuki i wywalone, można odpalać csa.

Przy okazji pis i tak już wystarczająco nas ośmieszał na arenie międzynarodowej, a teraz jeszcze Braun dorzucił swoje trzy grosze, które poszło w świat. Wyrazem patriotyzmu jest jednak dbanie o dobre imię swojego kraju, no ale co wy o tym przecież możecie wiedzieć. Grunt, że lewaków i żydów boli dupa.

Po prostu dramat.

#bekazkonfederacji #braun #gownowpis #afera #sejm #polityka
SzejdiSlimSzejdi - Cała akcja z Braunem i euforią kucy, którzy odmieniają teraz słowo...

źródło: GBKuC0KWoAASQb2

Pobierz
  • 111
@SzejdiSlimSzejdi: Czyli co mamy dołączyć do tych państw, które są #!$%@? w dupe przez każdą mniejszość?
Pobudka! W świecie dzisiaj liczy się stanowcze NIE. Dlatego szanują nas na zachodzie, jako przykład silnego narodu, państwa i ojczyzny. Także skitraj te swoje wypociny do kieszeni razem z tym całym śpiewaniem kumbaja. Polacy już mają dość plucia na nasze wartości i obywateli.
Przy okazji pis i tak już wystarczająco nas ośmieszał na arenie międzynarodowej, a teraz jeszcze Braun dorzucił swoje trzy grosze, które poszło w świat. Wyrazem patriotyzmu jest jednak dbanie o dobre imię swojego kraju, no ale co wy o tym przecież możecie wiedzieć.


@SzejdiSlimSzejdi: ten co się przejmuje bo za granicą źle o polaku napiszą. I to nie że normalny człowiek źle pomyśli o Polsce tylko jakiś pismak z The New
@Nuckeezzz: A przeszkadzało ci to rok temu? Dwa, pięć dziesięć? Pisałeś coś na ten temat? Albo na temat tego, że jest tam też obok choinka?

W hardocorywm wydaniu to wy macie zapalenie mózgu. Nikt normalny nie daje o takie rzeczy #!$%@?, w dodatku sejm reprezentuje wszystkich Polaków, a ci wyznają różne wyznania. Ja takie rzeczy traktuje jak folklor i dopóki, ktoś z buciorami nie wchodzi mi z tą religią do życia
@SzejdiSlimSzejdi Zgodzę się, akurat Braun to nie mój okręg, ale na zdecydowanie wolę te ,,miękką'', nową konfederację.
A Braun i Koriwin jedynie co przez te lata osiągnięli, to ośmieszyli to ugrupowanie, które powinno być przeciwwagą do Nowej Lewicy w obecnej formie.
W świecie islamskim już nagrywają o nim filmiki. Ja czuję dumę w takich chwilach, że nasza kultura jest eksportowana na zewnątrz


@Quzin: xDD Oj kuce, teraz to już nawet Islam jest git, ważne, że żydów boli dupa. A też czułeś ostatnio dumę, jak Obajtek sprzedał Saudyjczykom Lotos i naszą najnowocześniejszą rafinerię za psi #!$%@??

Myślę, że w tedy część świata islamskiego, ale i też ruscy bardzo ciepło myśleli o Polsce.
@SzejdiSlimSzejdi Zgadzam sie z twoim wpisem ale masz kompleksy starych polaczkow. Kim jest ta arena międzynarodowa ? Bankrutująca Grecja z Hiszpania ? Niemcy bez wojska które doganiamy ? Paryz czy Stockholm gdzie strach wyjsć na ulice bo zostajesz okradziony ? Pamiętaj ze piszesz z jednego z najczystszych panstw o najniższym współczynniku gwałtów, napaści, kradzieży i wszystkiego co złe.
Dlatego szanują nas na zachodzie, jako przykład silnego narodu, państwa i ojczyzny


@Chat-Noir: Rozumiem, że instytut danych z dupy, Czy masz coś na poparcie swoich tez? Bo póki co za czasów pisu pozycja międzynarodowa Polski legła w gruzach i poza układaniem się z pieskami putina i oficjalnymi sojszami nie mamy żadnych realnych partnerów i przyjaciół na arenie międzynarodowej, straciliśmy wszelką decyzyjność i nie mamy na nic wpływu, a po akcjach z
@Nuckeezzz: Przecież ty nawet nie wiedziałeś, że taki zwyczaj z paleniem świec ma tam miejsce od prawie 20 lat. Chyba, że masz jakieś swoje wyrazy sprzeciwu w tym temacie z lat ubiegłych, którymi się możesz tutaj przed nami pochwalić? No właśnie.

Zgadzam sie z twoim wpisem ale masz kompleksy starych polaczkow. Kim jest ta arena międzynarodowa ?


@Furiat: Każdy inteligentny patriota wie, że należy dbać o dobre stosunki międzynarodowe, bo
@SzejdiSlimSzejdi: wyobraź sobie że mi przeszkadzało co roku odkąd się o tym dowiedziałem. Jak jeszcze bardziej się zainteresowałem to dowiedziałem się że wprowadził to Kwaśniewski który przepraszał za jedwabne które nie jest do końca wyjaśnione bo prokurator generalny Lech Kaczyński na życzenie sSzudricha przerywał na szybko ekshumację to tym bardziej mnie to uwiera. ( ͡° ͜ʖ ͡°) różnica w tym jest taka że jak uwierało mnie to
@yannikto: A choinka to ci już w sejmie nie przeszkadzała? :D

#!$%@?ąc od tego czy cie to uwierało czy nie - nie ma przyzwolenia na bandyckie zachowania i atakowania innych ludzi i tyle. Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do swoich wyznań, poglądów, a takie akcje, które odwala Braun powinny być szeroko piętnowane.

Tym bardziej skoro Polacy są największymi antysemitami świata według mediów

Patrząc na to co odwalają teraz
Albo wręcz przeciwnie, jest tego świadomy i działa na szkodę wizerunku całego kraju.


@Eremites: Oczywiście że jest świadomy. Braun to sowiecka agentura, akcja obliczona na aktywizację środowisk skrajnych i antysemickich, jątrzenie i gównoburzę która się kliknie w mediach.

Te same środowiska, czy świadome boty, czy nieświadoma pożyteczna kuceria, robią flood na wykopie pro braunowskimi znaleziskami z płomieniem. Widać wyraźnie że gawiedź sterowana na jakimś discordzie zalewa swoim żygiem tak podatny na