Wpis z mikrobloga

Mirki, po kilku latach jazdy zaczął mnie boleć kręgosłup - odcinek piersiowy, między łopatkami. Wystarczy, że usiądę w aucie na fotelu kierowcy, nawet nie muszę jechać, zaczyna boleć. Jeżdżę tym samym autem kilka lat, ból zaczął się 2 tygodnie temu. Próbowałem na wszelkie sposoby ustawić fotel i nic to nie daje.

Próbowałem kupić poduszkę pod plecy, ale ta za bardzo skraca mi fotel pod nogami i kończy się na łopatkach, co powoduje jeszcze większy ból.
Próbowałem się wspomagać zagłówkiem z memory foam lub takim z fotela gamingowego, ale nie pomagają i są niewygodne.

Czy ktoś się mierzył z podobnym problemem? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Auto to C4 I. Jeżdżę ok. 1200 km miesięcznie, codziennie do pracy 8 km w jedną stronę + dłuższe wyjazdy.

#samochody #bol #bolplecow #kregoslup #motoryzacja #medycyna #ortopedia
red7000 - Mirki, po kilku latach jazdy zaczął mnie boleć kręgosłup - odcinek piersiow...

źródło: citroen-c4-i-2004-2010r-pokrowce-samochodowe

Pobierz
  • 3
@red7000 miałem kiedyś problem też z plecami po dłuższych trasach - zacząłem pochylać fotel do tyłu. Może nie bardzo mocno, ale dostatecznie by plecy bardziej leżały na oparciu i kręgosłup był mniej obciążony. Ale największą robotę robią fotele. Może być tak, że jak usiądziesz na lepiej wyprofilowanych z podparciem lędźwiowym, plecy Cię przestaną boleć