Wpis z mikrobloga

@poorepsilon: rel mirku, ja poszedłem spać przed 1 i wstałem równo o 2, i #!$%@? pospane, a od 8 praca i nie ma zmiłuj. U mnie 3 zmianowa praca #!$%@?ła sen a u ciebie?
@poorepsilon konowały od razu przepisują leki, które nie na każdego działają, ja np. dostałem nasen, którego mogę zeżreć całą tabletkę i dosłownie nic
  • Odpowiedz
  • 0
@mitchumi: bardzo dziekuje, ze pytasz, niestety lipnie bardzo.. bardzo malo od czasu posta, ciagle krecenie sie, cos tam se zamowilem jakies specyfiki moze pomoze eh
  • Odpowiedz
@fucklove: ciekawe że nasen (ale ten od lekarza nie bez recepty suplement?) ci nie pomaga
zapytaj p[psychiatrę o co innego - np trittico?

z supli to l-teanina i ashwaganda, melatonina
  • Odpowiedz
  • 0
@mitchumi: ja nie biore tego nasen, to jakis inny mirek pisal, tych gowien od psychiatry juz chwile czasu nie biore, bo bralem kilka lat i jak na jedno pomagalo, to #!$%@? mi sie inne rzeczy w organizmie, wiec poki co szukam zlotego srodku, zobaczym jak to bedzie, a melatonine to przerobilem juz na kazdy sposob, nawet jak spalem 10h czy wiecej to i tak nigdy sie nie wyspalem
  • Odpowiedz
@fucklove: możesz brać te cbd jako 'edible' dłużej wchłania się, mocniej wchodzi albo kupić se z kilka gramów zioła cbd legalnego i vaporyzator do palenia. Trzymam kciuki bo znam ten ból bezsenności
  • Odpowiedz