Wpis z mikrobloga

@adrninistrator: kwestia dyskusyjna włosy łonowe u kobiety stanowią barierę antybakteryjna wiele ginekolozek zaleca nie golić się tam kobietom żeby nie miały infekcji , radzę zaciągnąć czasem jakiejś wiedzy
  • Odpowiedz
@Linnior88 kiedyś myto się raz na tydzień, wtedy to nawet skrzepy z niemycia stanowiły ochronę. Teraz wystarczy myć się regularnie, standardem jest codziennie lub już w skrajnych przypadkach co dwa dni. I coś ci powiem: to, że Ty nie czujesz swojego zapachu, to nie znaczy, że inni nie czują :)

Także, „kocura wcale nie musi być”
  • Odpowiedz
@adrninistrator: Komicznie to wyglada u dziewczyn. Jestem sobie raz na silowni, cwicze bicka przed lustrem, a kolo mnie cwiczy jakas zwariowana laska w stroju jak z Avengers. Podnosi ta swoja sucha witke do gory z funtowym odwaznikiem, a ja tak patrze, co ona ma tam takie czarne pod pachami. Przygladam sie lepiej, a tu taaaakie gniazdo.
hehe, niezlego kocura musi miec, tak sobie pomyslalem.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Za bardzo kombinujesz :) Na maturze też nie umiałaś odpowiedzieć na pytanie zamknięte?


@adrninistrator: a w twoim poście to gdzie jest niby zawarte pytanie? Rozumiem, że matury to też nie miałeś jeszcze? Typowe bordo
  • Odpowiedz