Wpis z mikrobloga

Siema, napisałem na support Epic Games w celu odzyskania konta żeby popykać w Fortnite, odpisali mi cytuje
"Aktywność na koncie wskazuje na sprzedaż lub współdzielenie tego konta Epic Games co jest bezpośrednim złamaniem naszych regulaminów. Pozostanie ono permanentnie wyłączone i dalsze zmiany na nim nie będą możliwe."

Co na to poradzę? Jedyne co to logowałem się u znajomych i to ja grałem, nie wspoldzielilem konta, jakieś rady? Miałem tam sporo cennych rzeczy.

#epicgames #support #pytanie #gry #fortnite #informatyka
  • 3
  • Odpowiedz
@zucior: Prywatna korporacja, może robić co chce i tak dalej. Zalogowałeś się u znajomych żeby samemu pograć ale od strony Epica to wygląda jak współdzielenie i wuja zrobisz, oni są alfą i omegą a Ty dla nich jesteś nikim. Mam nadzieję że nie wydawałeś na tym koncie żadnej kasy na gry.

Z resztą to powinno dać do myślenia żeby Epica unikać szerokim łukiem jeżeli tak traktują swoich klientów. Wielka mi konkurencja
  • Odpowiedz
@zucior: No to widzisz, nauczka na przyszłość żeby #!$%@?ć Epica. Nie powinno się im dawać ani jednego złamanego grosza. I jeszcze się szczycą że są konkurencją dla "monopolu" Steama, śmiechu warte. xD
  • Odpowiedz