Wpis z mikrobloga

afery nowego rządu:
-27 ministrów, a nie jak pis 20,
-Marcin Józefaciuk, zwolennik świeckiego państwa poszedł zapalić żydowskie świeczki w ramach solidarności,
-Hołownia kiedyś coś tam napisał o krzyżu,
-Scheuring-Wielgus mówiła, że na studiach buntowała się przeciw komunistom.
A ja oczekiwałem wałków na 70 milionów złotych, wielkich afer przynajmniej raz w tygodniu i plucia wyborcom w twarz...

#sejm #polityka
  • 84
-Afera wiatrakowa


@KochanekAdmina: nie ma afery, bo projekt przepadł w konsultacjach. I "projekt" nie podlega głosowaniu, tylko dyskusji, w której wychwytuje się błędy w projekcie i je zmienia.
-Uległość względem zbrodniczego państwa Izrael
@KochanekAdmina: Jaka uległość? przeprosiliśmy ŻYDÓW za to, że Braun #!$%@?ł im święto radości. Nie wiem co Izraelem? Może chodzi Ci o fakt, że żydzi są też w Izraelu? Ale są też w USA i w Polsce... I
nie ma afery


@dlugi-gr: Nie ma afery bo zostali złapani za rękę i media podchwyciły temat. Pewnie za pół roku przepchną to w jakieś ustawie odnośnie szkolnictwa czy innymi tylnymi drzwiami jak to PEŁO ma w zwyczaju.

przeprosiliśmy ŻYDÓW za to, że Braun #!$%@?ł im święto radości.


@dlugi-gr: Jakie święto radości? xD Rzeź na Grekach i Hellenizowanych żydach to święto radość? Może jeszcze niech naziole mają prawo odprawiać święta na
Rzeź na Grekach i Hellenizowanych żydach


@KochanekAdmina: nie wiesz czym jest zapalenie świecy chanukowej. Widać nie znasz religii żydowskiej.


Niech w świat pójdzie przekaz że prokurator generalny jest na telefon marszałka xD Tak jakby już nawet teraz większość krajów europy nie akceptowało dużej części listów gończych polskiej prokuratury xD


Rozśmieszasz mnie jak mój 8 letni synek. Jaki przekaz o prokuratorze? Przecież masz w kodeksie karnym odpowiedni paragraf o powodowaniu niebezpieczeństwa dla