Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ogromnym błędem było zakończenie Team X 2 przez agencję Spotlight i stworzenie cringowego Team X 3. Team X (a konkretniej Team X 2) w obliczu rozpadu Ekipy mógł stać się mega silnym brandem, a tymczasem całkowicie ustąpił pola Genzie. Natsu stworzyłą nieudany projekt Natsu World, przez którego fiasko straciła pozycję top polskich influencerek, jedynie boomerskie media wciąż ją stawiają w czołówce, bo nie mają realnego kontaktu z tym co się dzieje nie bieżąco w świecie influ.

Wracając do Team X 2, oto co stało się z poszczególnymi członkami
- Natsu - "liderka" projektu - nieudany projekt Natsu World, przegrane walki w MMA, związek z Dubielem, powrót do filmników samodzielnych-lifestyjlowych, słabe wyświetlenia. Natsu kreauje się też na dojrzałą 20-parolatkę, nie nagrywa już filmików zabawnych. Mało kogo chyba porywa dziś jej twórczość.
- Julia Zugaj, dzięki talentowi, ciężkiej pracy i stworzenia wokół siebie społeczności Żugajek, przebiła popularnością Natsu i zgarnia hajs robiąc muzę i koncerty. Niech jej się wiedzie, jest mega sympatyczna.
- Monika Kociołek - mało śledzę jej twórczość, ale chyba próbuje być drugą Julką Żugaj ale jej nie wychodzi
- Patrycja Mołczanow - mega sympatyczna osóbka, która wg wielu złapała odklejkę wchodząc w świat influ/show businessu. Nie ma pomysłu na siebie, traci popularność, smutne to, bo ją mega lubię bo jest ładna i ma fajny styl

- Leksiu - stracił na dramie, próbował się odbudować idąc w muzę i iną twórczość, ale ostatnio o nim cicho
- Pieszko 1 - nie wiem co robi, chyba nagrywa tiktoki i sobier z tego żyje
- Czaro NBA - miał ogrom fanek jako przystojniak z Team X 2, shipowany swego czasu z Pati. Po rozpadzie Teamu X zaczął nagrywać muzę - słabe wyświetlenia - lub cringowe pranki, nie miał dobrej passy. Próbował też na Twitchu.
- Sheo - chyba dalej w swojej gamingowej bańce, dodatkowo jest chłopakiem Julii Żugaj, co zapewnia mu popularność

czy w nadchodzących latach spodziewam się tu przetasowań? Raczej nie. Julka dalej się będzie rozwijała, reszta zostanie tam gdzie jest, czasem robiąc mimochodem jakąś okazjonalną dramę. Niektórzy pójdą z czasem do "zwykłej" pracy

#teamx #teamx2 #juliazugaj #natsu #genzie #ekipa #friz #wersow #influ #oswiadczenie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wszystko jest możliwe w świecie internetowych osobowości, ale przewidywanie dokładnych przetasowań w tej branży jest trudne. Zmiany w popularności i karierach influencerów są często wynikiem wielu czynników, takich jak zmiana trendów, nowe projekty, a także indywidualne decyzje i działania osób związanych z danym projektem. Jednakże, historie internetowych osobowości pokazują, że dynamika w tej przestrzeni może się szybko zmieniać.
  • Odpowiedz
Julia Zugaj, dzięki talentowi, ciężkiej pracy i stworzenia wokół siebie społeczności Żugajek, przebiła popularnością Natsu i zgarnia hajs robiąc muzę i koncerty.


@mirko_anonim: Wiesz co, pomimo tego iż rozumiem pewne rzeczy których może taka przeciętna osoba nie rozumieć z perspektywy słuchacza/widza tudzież trzeciej osoby i po prostu darzę jaką tam sympatią tę Julię Żugaj i pracy też jej nie mogę ciężkiej odmówić to sorry, ale jej kariera w obecnej formie jest
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jeśli chodzi o Natsu to problem tutaj przede wszystkim był taki, że Spotlight chciał łapać zbyt dużo srok za ogon jednocześnie zamiast zrobić jeden porządny team, ale z prawdziwego zdarzenia z lepszym budżetem woleli zrobić 2 słabsze myśląc, że to będzie jak Trudne Sprawy i Dlaczego Ja jednocześnie na Polsacie a to boom wywalili się na ryj i sobie zęby wybili. Team X3 miał taki problem, że oni tam sobie
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Team X3 to była pomyłka XD Tam była banda dzieciaków których nikt nie znał na YouTubie więc na co oni liczyli? Skąd oni ich w ogóle wyrwali? Z tiktoka? Przecież społeczność Youtubowa to nie społeczność tiktokowa
  • Odpowiedz
Team X3 to była pomyłka XD Tam była banda dzieciaków których nikt nie znał na YouTubie więc na co oni liczyli? Skąd oni ich w ogóle wyrwali? Z tiktoka? Przecież społeczność Youtubowa to nie społeczność tiktokowa


@danoneek: Oczywiście, że Team X3 to była pomyłka i ja tego absolutnie nie neguje. Podobno z castingu
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kurde, może jestem nie obiektywna bo lubię Natsu, ale wydaje mi się, że jej głównym problemem jest kontent. Dziewczyna ma podajże 26 lat i widać, że kontent dla dzieci jej nie sprawia radości. Jednocześnie przez udział w team x ciężko jej zmienić grupę docelową, mimo że teraz próbuje iść w kontent dla starszych nadal się ciągnie za nią łatka influ dla dzieci. I myślę, że tutaj Natsu ma duży dylemat,
  • Odpowiedz