Wpis z mikrobloga

Ok, szybki manulal jak zostać antynatalistą.

Wyobraźcie sobie, że macie dziecko w wieku około 8 lat. Dziecko nie chce iść do szkoły gdyż wie że czeka go tem dużo stresu.

Co robicie? Zaciągacie dzieciaka do szkoły siła? Czy będziecie argumentować tak jak Pani z filmiku, że takie jest życie i tyle..

Jeśli nie chcecie skazywac waszego dziecka na 20 lat stresu w szkole i 40 w kołchozie to po prostu go nie róbcie... Chyba że macie wywalone na to że wasze dziecko cierpi..

#antynatalizm #dzieci
galek - Ok, szybki manulal jak zostać antynatalistą.

Wyobraźcie sobie, że macie dzie...
  • 167
  • Odpowiedz
@galek: to samo zauwazylem, wszystkie argumenty kreca sie wokol zupelnie czegos innego a nie istoty problemu
tak jakby doslownie nie mogli o tym nawet pomyslec xD
  • Odpowiedz
@galek: Nie wiem jak można na to nie wpaść. Najlepsi są ci wszyscy ludzie mówiący, że oni zapewnią swojemu dziecku szczęście. No ciekawe #!$%@? jak to zrobisz xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@spbebc dla nich szczęście to jest jak dziecko się zje, jest umyte, ma ciuchy i może przez 70% swojego życia uczyć się w szkole I pracować..

Taka definicja normickiego szczęśliwego życia
  • Odpowiedz
@galek: no ale stres to naturalna reakcja towarzyszaca masie roznych sytuacji w zyciu. Trzeba nauczyc sie z nim radzic. Co w tym filmiku z antynatalizmu niby?
  • Odpowiedz
@galek jestem słaby mentalnie, dużo się stresuję i prawdopodobnie nie będę miał dzieci z tego powodu ale co w zamian? Daj mi jakiś powód z którego czerpał bym radość w takim życiu?
  • Odpowiedz
@zjadamcum: ale czemu? Co ze niby nie warto zyc bo w promilu zycia doswiadczasz stresu z ktorym mozesz nauczyc sobie radzic? Jak chcesz zarobic np duze pieniadze albo cos w zyciu osiagnac to i tak doswiadczysz stresu. Warto nauczyc sie nad nim panowac.
  • Odpowiedz
@galek moje dziecko nie stresuje sie szkola, twoje jak sie stresuje to raczej ono odbiega od normy a nie moje wiec zamiast spedzac czas na gadaniu z randomami sie nim zajmij :-)
  • Odpowiedz