Wpis z mikrobloga

Od niedawna jestem inspektorem ds. Zwierząt w jednym ze stowarzyszeń. Tylko w przeciągu tygodnia mieliśmy 22 zgłoszenia. Wszystkie psy na lancuchu, wszystkie zaniedbane, chude, chore, w rozlatujacych się budach, bez wody, jedzenia i po prostu zwykłej opieki. Właściciele totalnie niereformowalni, słyszymy „TO INO JEST PIES”. Zawsze ta sama spiewka, ze nie mam pieniędzy, ze pies przecież stary, ze przeciez niczego mu nie brakuje, że w takim razie wezcie se go i się zajmijcie. Ale #!$%@? gdzie mamy je wziąć? Wziąłeś #!$%@? bez serca zwierze to się nim zajmij. Wszystkie nasze domy tymczasowe (czyli domy wolontariuszy) zapchane. Schroniska tutaj nie mamy. Za wszystko sami płacimy, za benzynę, za weterynarza. Pomoc w postaci karmy mamy od ludzi. Jestem wykończona psychicznie cierpieniem tych zwierząt, a najgorsze jest to, że w tym państwie z kartonu jest takie gowniane prawo, które pozwala trzymać psa na uwięzi i traktować żywe stworzenie jak gowno.
#psy #polska #zalesie #pies #prawo #ochronazwierzat
  • 202
@janciopan

@katienca: masz bezdomnych potrzebujących ale nie to pies najważniejszy, biedny piesio. Jak jesteś taka progresywna to weź się przykuj łańcuchem do taśmy u rzeźnika bo takie świnie są dużo inteligentniejsze od psa i żyją w dużo gorszych warunkach.


Ty to dopiero masz gówno we łbie.
Napisz nam ilu tym bezdomnym już pomogłeś?
Bo dobrze wiemy, że okrągłemu ZERU.

Próbujesz się wywyższać nad kimś kto robi coś dobrego, a sam nie
@katienca: Ale zlot #!$%@? które nie rozumieją, że można mieć w życiu pasję i misję XD Jak jeden z drugim pojojczy, że chciałby ruchać modelki a nie może to współczućko, ale pieski ratujesz to plusują po 700 osób że tańsze hobby się przyda. Ja #!$%@?, ten portal jest z roku na rok co raz gorszy xD