Wpis z mikrobloga

Od niedawna jestem inspektorem ds. Zwierząt w jednym ze stowarzyszeń. Tylko w przeciągu tygodnia mieliśmy 22 zgłoszenia. Wszystkie psy na lancuchu, wszystkie zaniedbane, chude, chore, w rozlatujacych się budach, bez wody, jedzenia i po prostu zwykłej opieki. Właściciele totalnie niereformowalni, słyszymy „TO INO JEST PIES”. Zawsze ta sama spiewka, ze nie mam pieniędzy, ze pies przecież stary, ze przeciez niczego mu nie brakuje, że w takim razie wezcie se go i się zajmijcie. Ale #!$%@? gdzie mamy je wziąć? Wziąłeś #!$%@? bez serca zwierze to się nim zajmij. Wszystkie nasze domy tymczasowe (czyli domy wolontariuszy) zapchane. Schroniska tutaj nie mamy. Za wszystko sami płacimy, za benzynę, za weterynarza. Pomoc w postaci karmy mamy od ludzi. Jestem wykończona psychicznie cierpieniem tych zwierząt, a najgorsze jest to, że w tym państwie z kartonu jest takie gowniane prawo, które pozwala trzymać psa na uwięzi i traktować żywe stworzenie jak gowno.
#psy #polska #zalesie #pies #prawo #ochronazwierzat
  • 197
@stan-tookie-1: wtedy dostaje pouczenie i nakaz pójścia do weterynarza, który stwierdza czy doszło do zaniedbania. Zazwyczaj jest tak, ze to my psa tam zabieramy i nasze przypuszczenia się potwierdzają.
@Pedroo to chyba na podstawie osiągnięć swojego starego się wypowiadasz. Widziałeś jednego debila i wrzuciłeś wszystkie wsie do jednego wora troglodyto. W fajnym zadupiu mieszkasz jak tam u was psy na łańcuchach zdychają we własnych gownach
@katienca sąsiad babci mojej różowej zmienia psy co roku.
Umierają mu psy w wieku paru lat " z niewiadomych" przyczyn.
Są na łańcuchu na metr i leżą tak cały dzień i mają miski 100 letnie , brudne.
I tak się żyje na tej wsi, mają psa tylko po to by robił swoje ażeby szczękał.

#!$%@? #!$%@?, zgłaszaliśmy z różowa do diozu, chciała zadbać o anonimowość by babcia nie miała problemów.
Niestety nic
@Pedroo: nie, poprostu jestes osoba niezrownowazona i wulgarna, a takie nie powonny miec mozliwosci korzystania z tego portalu wiec zglaszam co sie da na twoim profilu zebys dostal bana, jestem aktualnie na marcu 2021